Курорт Катранка 2024

Катранка — молодий курорт, який активно розвивається на березі Чорного моря. В останні роки відпочинок на Катранці, ціни на який доступні всім туристам, стає особливо популярним серед молоді та сімей з маленькими дітьми. На території курорту розташовані близько 15 баз відпочинку, а також велика кількість приватних міні-готелів.

Усі пропозиції

Карта города Катранки

Дістатися сюди можна на громадському транспорті, але доведеться зробити пересадку. Всі ключові маршрути (з Києва, Одеси, Дніпропетровська) приїжджають в більші міста: Ізмаїл, Татарбунари, село Лиман. А вже з них на маршрутному таксі можна доїхати безпосередньо до курорту.

Така віддаленість селища приваблює тих, хто хоче насолодитися самотою і природою. Тут вона по-справжньому унікальна, тому що курорт Катранка розташується біля двох чарівних озер: Сасик і Джантшейскім. Останнє є об'єктом захоплення всіх туристів і відокремлює курорт від морського берега. Це досить велике озеро, через яке проходять два пішохідних моста. Щоранку відпочиваючі проходять по ним, потрапляючи на морську косу шириною всього 100-300 метрів. Довжина її досить велика – цілих 50 км, тому пляж не переповнений людьми.

Головний секрет курорту

Все більша кількість людей розглядають відпочинок в Катранці як місце проведення своєї відпустки. Але сюди приїжджають не тільки за морем, сонцем і позитивними враженнями. Сучасна Катранка, відгуки про неї активно поширюються серед туристів, приваблює і своїм лікувальним потенціалом. Саме тут знаходиться грязелікувальний курорт, який починається біля цілющого лиману Шагани.

Тутешні води носять статус міжнародного цілющого джерела, вони допомагають впоратися:

  • з проблемами опорно-рухового апарату (різні захворювання кісток і м'язів);
  • з ревматизмом (запалення в тканинах, найчастіше в області серця);
  • із захворюваннями шкіри (охоплює великий спектр хвороб, серед яких екзема, дерматити, фурункульоз, псоріаз та інші).

Грязі застосовуються також і в профілактичних і косметичних цілях. Таким чином, курорт Катранка, відгуки про який в останні роки особливо цікавлять українців, може запропонувати своїм гостям не тільки класичний пляжний відпочинок, але ще і вирішення проблем зі здоров'ям.

Місцеві визначні пам'ятки

На одному лише цілющому лимані привабливість курорту Катранка не закінчується. Звідси можна відправиться в кілька унікальних місць, аналогів яким в Україні немає.

  • Місто Вилкове, яке в народі називають "Українською Венецією".
  • Дунайський біосферичний заповідник – буде цікавий як дітям, так і дорослим.
  • "Нульовий" кілометр Дунаю – незвичайне місце, де починається знаменита річка.
  • Рибний базар – сюди приїжджають за покупками з усієї Одеської області. Ще б пак, де ще можна побачити таку велику кількість живих морських мешканців?

У похмурі літні дні, а також восени і навесні Катранка – улюблене місце рибалок і мисливців. У тутешніх водах, включаючи озера і лиман, водиться більше 50 видів риб. Періоди полювання регулюються законодавством, а ось рибалити дозволено цілий рік.

.