Відпочинок в Приморському (Більшовику) 2024

Курортне селище Приморське (Більшовик) розташоване на узбережжі Чорного моря в Херсонській області України (місто Херсон знаходиться в 100 кілометрах). У селищі всього три вулиці – Степова, Приморська і Миру, майже два десятки відмінних баз відпочинку і пансіонатів, а також безліч великих і дрібних приватних домоволодінь зосереджені саме на цих трьох вулицях.

Карта города Приморського (Більшовика)

Курорт Приморське (Більшовик): де жити?

Вулиця Морська тягнеться паралельно морю. Якщо ви хочете жити в закладі, який розташований в декількох метрах від пляжного сектора, обирайте базу відпочинку або пансіонат саме на цій вулиці.

Пропозиції приватного сектора починаються з позначки 50 гривень, в скромному пансіонаті за кожну персону вам доведеться заплатити від ста гривень. Кращі умови, які ви знайдете на курорті, підпадають під категорію «напівлюкс» (ціна – від 300 гривень), пропозицій класу VIP в Приморському (Більшовику) немає.

Самий бюджетний варіант проживання в селищі Приморське (Більшовик) Херсонської обл. - наметове містечко, розташоване прямо на узбережжі.

Усі пропозиції

Відпочинок в Приморському (Більшовику) 2024: важлива інформація

Перед тим, як забронювати номер, обов'язково вивчіть умови проживання в конкретному закладі. Наприклад, в пансіонаті «Парус» вам доведеться платити за парковку і можливість готувати їжу самим (10 і 20 гривень на добу, відповідно). Пансіонат "Тетяна " приваблює відпочиваючих власною сауною, але її відвідування коштує від 100 гривень на годину. А в "Амазонці" вимагають передоплату, без якої неможливо забронювати номер.

Зате практично кожна велика база має "свою" ділянку пляжу, за якою здійснюється повний контроль: проводиться прибирання, є кафе, водні розваги для дітей і дорослих, та ін.

Приморське (Більшовик): Відпочинок з дітьми

Величезної кількості розваг на курорті ви не знайдете, але діткам нудьгувати не доведеться:

  • у літні місяці недалеко від пляжу працює Луна-парк;
  • в оренду можна взяти катамаран або невеликий човен і вийти на морську прогулянку;
  • вечорами на головній набережній селища організовуються веселі тематичні гуляння, можна посидіти в кафе або просто насолодитися красивими пейзажами.

Місцеві жителі організовують виїзні екскурсії та прогулянки на конях.

Відпочинок в Приморському (Більшовику) Херсонська область можна віднести до категорії бюджетного. Якщо ви не хочете харчуватися в кафе, а віддаєте перевагу готуванню їжі самостійно, вам стане в нагоді наступна інформація: щоранку місцеві жителі виносять молоко, сир, та інші продукти власного виробництва і реалізують їх серед курортників за досить низькими цінами.

Приморське (Більшовик) відпочинок на морі в Україні – відмінний варіант для спокійного, розміреного відпочинку сімей з дітьми. Якщо вас цікавить бурхливе нічне життя і розваги, вам варто обрати інший варіант відпочинку.