Відпочинок в Приморську 2024

Віддаєте перевагу рідному курорти замість іноземних, але ще не знаєте, де провести наступну відпустку? Пропонуємо розглянути такий варіант, як відпочинок в Приморську 2024 Україна.

Усі пропозиції
Зображення Приморська #3

подобово біля Азовського моряПриватний будинок

Карта города Приморська

Опис курорту

Курорт має унікальне місце розташування: з одного боку берега можна обмазати себе лікувальним брудом в місцевому лимані, а з іншого – приймати водні процедури в одному з найтепліших у світі морів – Азовському.

Унікальні грязі лиманів, море, сонце та лікувальні джерела йодобромної води дозволяють вирішити багато проблем зі здоров'ям. Грязі застосовують як косметичний засіб а також у вигляді аплікацій на все тіло (корисні при патологіях опорно-рухового апарату, шкіри). Купелі з джерельною водою можна знайти поблизу оголовка Обіточної коси.

У місті немає дискотек, нічних клубів, ресторанів і подібних розважальних закладів. Кафе та інші місця громадського харчування згруповані біля центрального пляжу, інші знаходяться на території численних пансіонатів і готелів.

Відпочинок на Азовському морі Приморська – це спокійний, розмірений відпочинок для людей, втомлених від шуму, суєти і численних розваг великих міст.

Де зняти житло?

Пляжі розташовані за межею міста. Всі готелі, приватні гостьові будинки та інші заклади розташовані на косі, безпосередньо на березі моря. Бронювання краще проводити за 10-14 днів до дати заїзду.

Приватний сектор розташований в самому місті, але житло там практично не користується попитом (виняток становлять курортники, які приїхали на особистому авто, і ті, кого не зупиняють щоденні поїздки до пляжу на маршрутці).

Якщо ви плануєте економічний відпочинок на морі в Приморську, найдешевше буде зняти кімнату саме в межах міста (до пляжу далеко, зате дешево).

Чим зайнятися?

Тим, хто був у Приморську деякий час назад, він міг видатися нецікавим. Але в останні роки з'являються кафе, ресторани, дискотеки та інші розважальні заклади, тому прогалина у вигляді відсутності розваг ліквідується.

Крім водних процедур і грязелікування, на курорті ви зможете:

  • відвідати ландшафтний заказник, площею понад дев'ять гектарів;
  • ознайомитися з експонатами краєзнавчого музею;
  • порибалити в місцевих лиманах;
  • сходити до церкви, що є історичним пам'ятником.

За півгодини їзди від Приморська розташоване місто Бердянськ. Там є аквапарк, дельфінарій та інші розваги, які можна відвідати з дітьми, якщо юні відвідувачі курорту раптом занудьгують.

Відпочинок в Приморську Азовське море 2024 ціни

Вартість відпочинку цілком демократична. У приватному секторі вам можуть запропонувати житло близько 80 гривень на добу. Готелі на косі коштують в 5-10 разів дорожче, при виборі номера варто орієнтуватися на варіанти з харчуванням (нагадаємо, що кафе і ресторанів в місті не вистачає).

Прибережна зона покрита сумішшю піску і черепашнику. Центральний пляж повністю обладнаний всім необхідним. Море прогрівається швидко, і вже в червні тут цілком можна відпочивати з дітьми.

Незважаючи на віддаленість від великих міст, транспортна доступність курорту відмінна. У теплу пору року на місцевий автовокзал прибувають маршрутні таксі й автобуси із Запоріжжя, Мелітополя, Дніпра, Харкова та інших міст.

Відпочинок на Азовському морі Приморськ – це спокійний, сімейний відпочинок в екологічно чистій, заповідній зоні.