Відпочинок на Чорному морі в Україні

На Чорноморському узбережжі розташовані десятки великих і дрібних курортів. Велика різноманітність дозволяє кожному обрати найбільш підходяще місце для відпочинку в залежності від особистих переваг, суми бюджету, складу компанії та інших параметрів. Організувати кращий відпочинок на Чорному морі зовсім нескладно, треба всього лише заздалегідь все розпланувати.

Карта Чорного моря

Відпочинок на березі Чорного моря Україна: куди поїхати?

Вихід до моря мають населені пункти Одеської, Херсонської та Миколаївської областей країни.

Важливу роль відіграє сума бюджету. Якщо вона обмежена, житло краще знімати не в самих містах, а в курортних селищах поблизу. Наприклад, поблизу Одеси знаходиться майже десяток курортних селищ, оселитися в приватному секторі яких можна цілком бюджетно.

В основному, дешевий відпочинок на Чорному морі – це проживання «дикуном» в наметі або вагончику, самостійне приготування їжі з продуктів, куплених на ринку, а також мінімум екскурсій і відвідувань розважальних заходів.

Де знайти недорогий відпочинок на Чорному морі з дітьми?

Традиційними місцями для проведення відпустки з дітьми є Іллічівськ (житлова зона на курорті повністю відокремлена від промислової), а також Коблево, Лазурне та інше. Є можливість вибору однієї з десятків готелів і пансіонатів, призначених не тільки для стандартного проведення відпустки, але і для оздоровлення. Тим, хто хоче організувати сімейний відпочинок на Чорному морі недорого, варто звернути увагу на приватний сектор (пропозицій – багато, завжди можна знайти варіант з прийнятною ціною).

Кліматичні умови

Відпочинок на узбережжі Чорного моря – це красивий, часто гірський, пейзаж, чиста вода, а також галькові і кам'янисті пляжі (хоча зустрічаються і піщані прибережні зони).

На більшій частині курортів сезон стартує у перших числах червня, однак, перший місяць літа не підходить для відпочинку біля моря з дітьми (незважаючи на стійко теплу температуру повітря, морська вода ще прохолодна). Пікові ціни на проживання та харчування спостерігаються в липні-серпні.

Відпочинок на узбережжі Чорного моря можна планувати і у вересні – море остигає повільно, а кількість відпочиваючих різко падає (це благотворно впливає і на цінову політику).

Чорне море відпочинок 2022: чим зайнятися?

Якщо пасивний і розмірений варіант проведення відпустки – не для вас, сміливо вирушайте в Одесу. Тут ви зможете познайомитися з історією, культурно збагатитися, насолодитися пляжним відпочинком з безліччю вечірніх і нічних розваг та інше.

Курортне селище Затока чекає тих, хто втомився від шуму міст і натовпів людей. Тут ви не знайдете великої різноманітності розваг, зате прекрасно відпочинете душею і тілом.

Сім'ям з дітьми сподобається в Скадовську, Лазурному і Залізному порту. Інфраструктура селищ, а також самі пляжі повністю адаптовані для того, щоб маленьким гостям курорту було де розважитися і відпочити.

Тим, хто хоче поправити здоров'я, варто вибрати Голу пристань.

Відпочинок на Чорному морі України 2022 ціни

Організувати відмінне проведення часу на Чорноморському узбережжі можна, оселившися в готелі, пансіонаті, санаторії, міні-готелі або обрати житло в приватному секторі.

Зупинившись в елітному готелі, вам доведеться заплатити за номер тисячі гривень, а можете зняти невелику кімнату у господарів і прожити кілька днів, маючи на руках вельми скромний бюджет. Пропозиції є на будь-який смак, вибір залежить тільки від вас.

Відпочинок на Чорному морі, відгуки про який позитивні з боку переважної більшості респондентів, сподобається вам, незалежно від того, який курорт ви виберете.