Відпочинок на Чорному морі в Україні

На Чорноморському узбережжі розташовані десятки великих і дрібних курортів. Велика різноманітність дозволяє кожному обрати найбільш підходяще місце для відпочинку в залежності від особистих переваг, суми бюджету, складу компанії та інших параметрів. Організувати кращий відпочинок на Чорному морі зовсім нескладно, треба всього лише заздалегідь все розпланувати.

Усі пропозиції
Зображення Затоки #1
за добу від9600 грн.

Здам заміський будинок на березі Чорного моря, в ЗатоціГостьовий будинок

Зображення Рассєйки #5
за добу від800 грн.

Бесарабський степГостьовий будинок

Карта Чорного моря

Відпочинок на березі Чорного моря Україна: куди поїхати?

Вихід до моря мають населені пункти Одеської, Херсонської та Миколаївської областей країни.

Важливу роль відіграє сума бюджету. Якщо вона обмежена, житло краще знімати не в самих містах, а в курортних селищах поблизу. Наприклад, поблизу Одеси знаходиться майже десяток курортних селищ, оселитися в приватному секторі яких можна цілком бюджетно.

В основному, дешевий відпочинок на Чорному морі – це проживання «дикуном» в наметі або вагончику, самостійне приготування їжі з продуктів, куплених на ринку, а також мінімум екскурсій і відвідувань розважальних заходів.

Де знайти недорогий відпочинок на Чорному морі з дітьми?

Традиційними місцями для проведення відпустки з дітьми є Іллічівськ (житлова зона на курорті повністю відокремлена від промислової), а також Коблево, Лазурне та інше. Є можливість вибору однієї з десятків готелів і пансіонатів, призначених не тільки для стандартного проведення відпустки, але і для оздоровлення. Тим, хто хоче організувати сімейний відпочинок на Чорному морі недорого, варто звернути увагу на приватний сектор (пропозицій – багато, завжди можна знайти варіант з прийнятною ціною).

Кліматичні умови

Відпочинок на узбережжі Чорного моря – це красивий, часто гірський, пейзаж, чиста вода, а також галькові і кам'янисті пляжі (хоча зустрічаються і піщані прибережні зони).

На більшій частині курортів сезон стартує у перших числах червня, однак, перший місяць літа не підходить для відпочинку біля моря з дітьми (незважаючи на стійко теплу температуру повітря, морська вода ще прохолодна). Пікові ціни на проживання та харчування спостерігаються в липні-серпні.

Відпочинок на узбережжі Чорного моря можна планувати і у вересні – море остигає повільно, а кількість відпочиваючих різко падає (це благотворно впливає і на цінову політику).

Чорне море відпочинок 2024: чим зайнятися?

Якщо пасивний і розмірений варіант проведення відпустки – не для вас, сміливо вирушайте в Одесу. Тут ви зможете познайомитися з історією, культурно збагатитися, насолодитися пляжним відпочинком з безліччю вечірніх і нічних розваг та інше.

Курортне селище Затока чекає тих, хто втомився від шуму міст і натовпів людей. Тут ви не знайдете великої різноманітності розваг, зате прекрасно відпочинете душею і тілом.

Сім'ям з дітьми сподобається в Скадовську, Лазурному і Залізному порту. Інфраструктура селищ, а також самі пляжі повністю адаптовані для того, щоб маленьким гостям курорту було де розважитися і відпочити.

Тим, хто хоче поправити здоров'я, варто вибрати Голу пристань.

Відпочинок на Чорному морі України 2024 ціни

Організувати відмінне проведення часу на Чорноморському узбережжі можна, оселившися в готелі, пансіонаті, санаторії, міні-готелі або обрати житло в приватному секторі.

Зупинившись в елітному готелі, вам доведеться заплатити за номер тисячі гривень, а можете зняти невелику кімнату у господарів і прожити кілька днів, маючи на руках вельми скромний бюджет. Пропозиції є на будь-який смак, вибір залежить тільки від вас.

Відпочинок на Чорному морі, відгуки про який позитивні з боку переважної більшості респондентів, сподобається вам, незалежно від того, який курорт ви виберете.