Відпочинок в Рассєйці 2024

Курорт Рассєйка – затишне селище на узбережжі Чорного моря. Ймовірно, для туриста, який хоче урізноманітнити свою відпустку, і була створена Рассєйка – відпочинок біля моря тут поєднується з оздоровленням і розвагами.

Усі пропозиції
Зображення Рассєйки #2

Дім на першій лініі на 10-11 осібПриватний сектор

Карта города Рассєйки

Які ж є аргументи на користь вибору Рассєйки в якості місця для відпочинку?

  • Чисте море, піщаний просторий пляж протяжністю понад 50 км.
  • Лікувальна грязь в озері Шамани – унікальна можливість омолодження шкіри.
  • Соленоводний лиман, який занесений до списку Конвенції про охорону заповідних місць.
  • Відпочинок в Рассєйці можна поєднати з культурно-пізнавальною програмою, особливо для любителів живої природи.

Природні пам'ятки

Селище оточене з усіх боків озерами, на яких гніздяться понад 200 видів птахів, а 28 з них вже занесені до Червоної книги України. Два великих озера (Малий Сасик і Джантшейское) відокремлюють селище від Чорного моря, тому через них прокладені дерев'яні пішохідні мости. Пр лівий бік від курорту знаходиться національний природний парк «Тузловські лимани», відгуки про який зазвичай самі захоплені. Це буквально "не зворушена людиною" територія, де не тільки мешкають рідкісні водоплавні птахи, а й ростуть унікальні сорти квітів і дерев.

Курорт Рассєйка 2024

Таке багатство місцевих земель, безумовно, приваблює відпочиваючих цілий рік. Так, сюди можна приїхати в будь-який час року, адже туристів можуть зустріти більше 50 пансіонатів і баз відпочинку!

Не всі з них працюють в зимовий період, але деякі пропонують своїм гостям зупинитися для риболовлі в озерах або морі, або полювання на дозволених територіях. Багато сімей приїжджають сюди просто насолоджуватися майже дикою природою і дихати солоним морським повітрям.

Влітку курорт "вирує" життям: на кожному куточку працюють кафе і ресторани, у багатьох є «жива» музика. Для підлітків і молоді працюють кілька дискотек, а для дорослих – магазини і речовий ринок.

Відпочинок в Рассєйці

Відпочинок в Рассєйці буде особливо привабливим для туристів по своїм економічним можливостям. Ціни тут помірні, але головне – підходять для будь-якого бюджету. Що б не вважав за краще турист: базу відпочинку, санаторій або приватний міні-готель, у всіх варіантах є номери від «економ класу» до «люксових». Більшість баз відпочинку та готелів представлені на нашому сайті. Виходячи з фото, вибір житла можна сміливо зробити і забронювати заздалегідь.

.