Урзуф відпочинок 2024

Урзуф – популярна курортна зона на півдні Донецької області, що омивається Азовським морем. Недалеко знаходиться Азовська Ялта і селище Юр'ївка. "Високий" сезон починається тут з 1 травня, а закінчується з останніми теплими днями жовтня.

Усі пропозиції

Карта города Урзуфа

Відпочинок в Урзуфі: де зупинитися?

На курорті ви знайдете десятки пропозицій від орендарів самого різного житла. Найпростіший і доступний варіант – кімната в приватному секторі. Номер зі зручностями можна зняти за 30-40 гривень на добу з людини. У готелях і пансіонатах – трохи дорожче, але вони зручні тим, що можна зняти номер з харчуванням.

В Урзуфі можна знайти житло з шикарними Умовами: безкоштовний інтернет, санвузол, розташований в номері, басейн, сауна, дитячий ігровий майданчик та інші зручності – на території.

Селище Урзуф (Азовське море) є одним з кращих курортів України. Наприклад, в 2011 році селище було визнано «лідером сезону». В оцінку лягли рівень обслуговування, доступність цін і наявність розваг для дітей і дорослих.

Урзуф відпочинок 2024: що чекає гостей?

У селищі працює власна санітарно-курортна служба, яка реагує на будь-яке сміття, рибу, викинуту на берег, та інші неприємності досить швидко. Підсумок – практично ідеальна чистота на курорті.

Також відпочиваючі знайдуть:

  • відмінні піщані пляжі з невеликою домішкою ракушки і тепле море;
  • безліч кафе, ресторанів і дискотек. Також є їдальні, паби, більярдні та сучасні дискобари;
  • красиву природу (курорт потопає в субтропічній зелені);
  • можливість вибору одного з десятків варіантів проживання.

Крім того, всі гості курорту можуть стати учасниками виїзних екскурсій в міста Бердянськ (38 км), Маріуполь (45 км) та інші прилеглі курорти.

Урзуф: Відпочинок з дітьми

Відпочинок на Азовському морі Урзуф прекрасно підійде для сімейного відпочинку. Велика частина пансіонатів, готелів і приватних дворів мають все необхідне для прийому дітей різного віку. Господарі встановлюють гойдалки, пісочниці, басейни і гірки, щоб діти могли відпочивати весело і різноманітно.

У пансіонатах "Азов" і "Веселка" працює команда аніматорів, є ігрові кімнати для дітей. Тут можна спокійно залишити дитину під наглядом досвідчених вихователів, якщо мама захоче відвідати перукарню, виїхати на екскурсію або зайнятися будь-якими іншими справами.

Відпочинок в Урзуфі – це відмінне проведення часу для людей з різним рівнем доходу. Курорт залишить у вас тільки приємні спогади!