Стрілкове (Арабатська стрілка): відпочинок 2024

Арабатську стрілку можна сміливо назвати самим незвичайним місцем відпочинку на Азовському морі – широка піщана коса йде вглиб Азова на багато кілометрів. На одній з ділянок цієї коси і розташоване село Стрілкове (його протяжність дорівнює 7 кілометрам). Місцеве населення –це менше півтори тисячі осіб.

Усі пропозиції
Зображення Стрілкового #6

Приватне домоволодіння Азовська 1Приватний сектор

Карта города Стрілкового

с. Стрілкове, Арабатська стрілка: де жити?

Незважаючи на невеликий розмір курорту, житло здається повсюдно. У приватному секторі кімнату можна зняти дуже дешево. Примітно, що якщо зняти житло в самій далекій від узбережжя точці курорту, йти до пляжу доведеться не більше 15 хвилин (якщо хочете заощадити – це відмінний варіант).

Арабатська стрілка Стрілкове: що чекає туристів?

Крім неглибокого чистого моря і теплого клімату з мінімальною кількістю опадів, на курорті ви знайдете:

  • десятки пансіонатів, міні-готелів, приватних будинків відпочинку та інших закладів, що приймають гостей;
  • тепле море (вже на початку першого літнього місяця температура води дорівнює 23 градусам, на початку липня цей показник виростає до 26 градусів);
  • водні розваги на березі (оренда яхти, катамарана, катання на банані та ін.);
  • захоплюючу риболовлю (з одного боку село омивається морем, з іншого - Сивашем).

На території готелів і пансіонатів вечорами влаштовуються тематичні розважальні заходи для відпочиваючих: вечірки, дискотеки та ін.

с. Стрілкове Арабатська стрілка: ціни

Житло в приватному секторі можна зняти за 30 гривень. Номер в готелі "середнього" рівня обійдеться приблизно в 70 гривень.

Головними "курортними" вулицями є Леніна, Приморська і Гагаріна. Від вулиці Леніна йти до пляжу потрібно близько 15 хвилин, від останньої – близько 5 хвилин.

У Стрілковому є кафе, продуктові магазини, аптека – тобто, все необхідне, що може знадобитися відпочиваючим.

Стрілкове Арабатська стрілка відпочинок: чим зайнятися?

Курорт позиціонується, як спокійне місце відпочинку для сімей з дітьми. Однак, можна звернутися до місцевих таксистів, які за помірну плату звозять вас на екскурсію на страусину ферму, солоне озеро, гарячі джерела та ін.

На місцевому ринку можна купити продукти, сувенірну продукцію, сушену рибу, атрибутику для купання. Як правило, ринок працює до обіду, якщо вам необхідно запастися будь-якими товарами, краще відвідувати цей заклад до 11-12 годин дня.

Стрілкове Арабатська стрілка - відпочинок для всіх

Відпочинок на березі теплого Азовського моря сподобається тим, хто втомився від шуму, суєти, забрудненого повітря і великих скупчень людей.

Арабатська стрілка Стрілкове – це місце, в якому немає асфальтованих або забетонованих доріг. Дорога до курорту також грунтова, це важливо враховувати, якщо ви їдете на відпочинок на власному авто.

.