Відпочинок в Мелекіне: що потрібно знати?

Відпочинок в Мелекіне 2024 р. – це тепле Азовське море, двадцять кілометрів відмінних пляжів, сотні варіантів пропонованого житла, а головне – спокійний розмірений відпочинок, який може дозволити собі будь-який середньостатистичний житель України.

Усі пропозиції

Опис курорту

Оскільки в радянські часи на відпочинок в Мелекіне приїжджали в основному працівники важкої праці, курорт забудували десятками пансіонатів і баз відпочинку. Вони прекрасно оснащені, можна знайти варіанти з харчуванням або без нього, з можливістю відмінного проведення часу з дітьми і т.п.

Приватний сектор також не відстає: можна знайти пропозиції на будь-який смак.

Одне з головних переваг Мелекіне – протяжні пляжі. Відпочиваючі можуть обрати на свій розсуд пляжну зону, обладнану і забудовану кафе і ресторанчиками, або піти на «дикий» пляж, розташований на віддалі від центру селища.

Тим, хто обере Мелекіне відпочинок, варто знати, що в тридцяти кілометрах від курорту розташований Маріуполь. Значить, якщо розваг курортного селища вам раптом стане недостатньо, ви можете виїхати в місто і знайти їх там.

Погодні умови

Тепло, яке прогріває море до достатньої температури, приходить вже в червні (а піде – тільки на початку жовтня). Якщо ви плануєте відпочинок в Мелекіне на найспекотніші місяці – липень і серпень, вам варто потурбуватися про захист від палаючого сонця. Бажано, щоб у дворі, в якому ви плануєте орендувати житло, були дерева, альтанка, критий тент або інші пристосування.

Ціни на відпочинок в Мелекіне 2024

Орендувати кімнату в приватному секторі селища можна за 5 доларів на добу з людини (скромні умови, але з усім необхідним), деякі готелі пропонують номери підвищеної комфортності з вартістю, що перевищує 300 доларів на добу (природно, з харчуванням). Такі установи мають власні закриті пляжі, на які не пускають сторонніх, обладнані майданчики для дітей, спортивні зони та ін.

Відпочинок на курорті розрахований на курортників з різним рівнем достатку і різними рівнями запитів.

Карта города Мелекіного

Факти про курорт:

  • місцеве населення, яке постійно проживає в Мелекіне – всього одна тисяча осіб. У сезон ця кількість зростає в сотні разів;
  • дістатися до курорту дуже просто: в Маріуполі розташовані великі авто і залізничний вокзали. Від них до Мелекіне можна доїхати на одному з рейсових автобусах, які курсують регулярно;
  • у холодну пору року курорт вважається "сплячим": пансіонати закриваються, і орендувати кімнату навіть в приватному секторі стає проблематичним;
  • для дітей є Лунапарк і картинг, молодь може відвідати місцеві дискотеки.

Мелекіне – невеликий гостинний курорт на Азові, який готовий відчинити свої двері гостям вже в травні.

.