Відпочинок в Крижанівці 2024

Село Крижанівка (Одеса) – невеликий населений пункт на березі Чорного моря, який займає всього півтора квадратних кілометра суші. Що відрізняє цей курорт від інших? Безумовно, це близькість до найбільшого міста України – Одеси. Перебуваючи всього в 15 кілометрах від центру «Південної столиці», відпочинок в Крижанівці обіцяє бути такою ж популярною, як і раніше.

Усі пропозиції
Зображення Крижанівки #1

Будиночок в 5 хв. ходьби від моряПриватний будинок

Зображення Крижанівки #3

Будинок 2013 року перша лінія від моряПриватний будинок

Карта города Крижанівки

Особливості відпочинку в Крижанівці

Цей курорт цікавий тим, що тут тихо, спокійно і затишно. Переважна більшість будинків місцевих жителів – приватний сектор, висотою не більше трьох поверхів, у дворі у кожного квітучі дерева або чагарники. Через це селище виглядає дуже зеленим, втім, тут навіть є вулиця під назвою "Зелена"!

Умиротворення Чорного моря

Незважаючи на безпосередню близькість великого міста, відпочинок в Крижанівці Одеської області не можна назвати активним. Навпаки, сюди приїжджають, щоб відпочити від міської суєти, розслабитися і побути наодинці з собою або своїми близькими. Навряд чи знайдуться відгуки тих, хто мріяв провести тут активний відпочинок.

Крижанівка (Одеса) ніби «дихає» умиротворенням і спокоєм: вулицями неквапливо ходять відпочиваючі, на пляжі розслаблено лежать туристи.

Кафе, ресторани і житло

Проблем з харчуванням тут немає: безліч затишних кафе і ресторанів завжди раді зустрічати відвідувачів. І хоча тут немає розважальних закладів з живою музикою і дискотеками, місцеві кафе «зачіпають» своїм теплом і дружелюбністю. Ще б пак, адже в такому маленькому селищі хорошу репутацію складно "заробити" і так легко втратити! Більшість кафе і ресторанчиків – приватні, тому їх власники кровно зацікавлені в якості надаваних ними послуг. Багато закладів є "сімейним бізнесом", що переходить від батьків до дітей, тому і кухня тут дуже смачна – результат багаторічного досвіду.

Втім, більшість готелів в Крижанівці пропонують своє харчування або ж надають можливість готувати самостійно. Житло тут дуже доступне, ціни буквально радують кількістю нулів! При цьому якість номерів дуже хороша: сучасні меблі, «свіжий» ремонт, гарний вигляд. Тут працює той же принцип, що і з ресторанами: господарі вкрай зацікавлені в тому, щоб відпочиваючі повернулися сюди знову.

Багато господарів готелів і міні-готелів в Крижанівці пропонують безкоштовно пляжний інвентар: парасолі, шезлонги та рушники. У деяких можна попросити напрокат велосипед і проїхатися уздовж берегової лінії – помилуватися заходом сонця або просто подихати морським бризом.

Пляж і море

Крижанівка розташована на самому березі моря, деякі будинки стоять практично на березі. На будь-якому фото можна помітити, наскільки тут чистий і красивий пляж: блідо-жовтий пісок, свіжа зелена трава, синяво-чорне море.

Прибережна лінія не дуже широка, всього близько 40 метрів, але зате вона простягається на кілька кілометрів в сторони. На горизонті видно кораблі, пришвартовані в Одеському порту – хіба це не ідилія для повноцінного відпочинку?

Природа щедро обдарувала це місце різноманітністю фарб, а невелике число відпочиваючих гарантує спокій і чистоту навколо.

.