Відпочинок в Новокостянтинівці 2024

На березі Азовського моря розташовано чимало привабливих курортів, але є серед них особливо затишне, унікальне селище - Новокостянтинівка, відпочинок в якому не залишає байдужим.

Усі пропозиції

Карта города Новокостянтинівки

Чим приваблива Новокостянтинівка для туристів?

  • Доступність відпочинку. І мова не тільки про адекватні ціни на житло, харчування та розваги, а також про можливість швидко дістатися з Запорізького автовокзалу на рейсовому транспорті або приїхати на особистому автомобілі центральними автомагістралями.
  • Екологія. Відпочинок в Новокостянтинівці хоч і користується популярністю у туристів, але масового напливу тут немає. Як наслідок – чисті пляжі, прозора вода, незабруднені сквери.
  • Оздоровлення. Тут можна не тільки відпочити всією сім'єю, а й поправити здоров'я, оскільки Новокостянтинівка славиться своїми грязьовими лиманами і майже 20 мінеральними джерелами.
  • Цікаво для дітей. Піщаний пляж – мрія будь-якого дошкільника, а море біля самого берега настільки дрібне, що батьки можуть без побоювання відпускати малюків борсатися у воді.

Розваги та визначні пам'ятки

Відпочинок в Новокостянтинівці неможливо провести тільки на пляжі або в грязьових ваннах. А все тому, що в околицях селища зібрані унікальні місця, не відвідати які просто не можна. Наприклад, острів Хортиця, що входить до списку семи чудес України, буде цікаво відвідати як дітям, так батькам. А шанувальники природи повинні відправитися в Національний історико-археологічний заповідник під назвою "Кам'яна Могила".

Не обходиться тут і без класичних "морських" розваг: катання на катамаранах,"банані", водних гірках і лижах.

В цілому, відпочинок в Новокостянтинівці відрізняється спокоєм і розміреністю. Сюди не варто вирушати в пошуках галасливих дискотек, екстремального спорту або фешенебельного відпочинку. Більшість вуличок в селищі – затишні, тихі, з збудованими приватними двох або триповерховими будиночками. Пейзаж нагадує утопічне умиротворення, при цьому літня спека не такий суворий, ціни помірні, а природа – свіжа, зелена і різноманітна.

Новокостянтинівка: Відпочинок з дітьми

Як вже було згадано, найменші туристи чудово почувають себе на березі моря: морське повітря, замки з піску, дрібне дно. Але розважити юних відпочиваючих можна і за межами пляжу. Наприклад, всього в декількох кілометрах, в селищі Кирилівка, діє масштабний аквапарк під назвою «Острів скарбів». Також можна провести час в дельфінарії "Оскар", де мешкають справжні дресировані дельфіни.

Якщо трохи промандрувати до міста Мелітополя, можна потрапити на страусину ферму. Тут можна покуштувати страусиного м'яса, відвідати місцевий зоопарк, не всі мешканці якого страуси.

Відпочинок в Новокостянтинівці може бути дуже яскравим і різноманітним, а може - тихим і спокійним. Все залежить від особистих переваг туристів, а селище радо зустріти кожного!

.