Відпочинок в Іллічівську 2024

Відгуки про відпочинок в Іллічівську (Чорноморську) складно сплутати з іншими курортами: галасливий, веселий, активний – саме таким зустрічає він своїх гостей. Всього 20 км відокремлюють його від ще більш активної респектабельною Одеси, жителі якої часто проводять тут вихідні. Чим же приваблює туристів відпочинок в Іллічівську на березі моря?

Усі пропозиції

"Блакитний прапор" – не єдиний привід для гордості

Місцевому міському пляжу вже кілька років поспіль присвоюється "Блакитний прапор" – головний символ чистоти.

Поодинокі пляжі по всій Україні можуть похвалитися такою регалією, а все тому, що для його отримання потрібно виконати ряд суворих вимог. Тут враховуються і чистота піску, і якість прибережної води, і загальний рівень екології.

До речі, Іллічівськ (Чорноморськ) вважається одним з найбільш екологічно чистих міст у всій країні!

Карта города Чорноморська (Іллічівська)

Багата культурна програма

Іллічівськ – курорт міжнародного рівня, тому тут можна зустріти туристів з країн ближнього зарубіжжя. Багато з них приїжджають не тільки відпочити на чистому пляжі, але і подивитися саме місто Іллічівськ (Україна). Відпочинок тут вважається активним, а оскільки місто має обласне значення, культурне життя "б'є ключем":

  • кілька бібліотек;
  • власна студія танцю;
  • музей витончених мистецтв;
  • міські парки;
  • школа мистецтв;
  • будинок творчості учнів;
  • власний футбольний клуб;
  • міська газета;
  • Сучасні відкриті стадіони і яхт-клуб.

Іллічівський музей є унікальним, що не має рівних у всій Україні завдяки колекції порцелянових виробів 18-19 століть. Цю колекцію трепетно збирав О.Білий, який проживав тут в минулому столітті і потім безоплатно передав її міському музею.

Іллічівськ: відпочинок біля моря

Незважаючи на шикарний економічний і культурний потенціал, все ж місто відоме саме своєю туристичною привабливістю. Особливо популярний відпочинок в Іллічівську Одеської області з дітьми, тому що тутешній пляж і екологія чи не найзавидніші у всій Україні. Вода в Чорному морі настільки прозора і чиста, що хочеться перейменувати його з «Чорного» в «Бірюзове» і зробити незліченну кількість фото.

Навіть незважаючи на наявність одного з найбільших торгово-морських портів, морська вода тут залишається чистою, а підводний світ – цікавим для вивчення. Саме на місцевих пляжах можна зустріти відпочиваючих з масками або навіть аквалангами – настільки приголомшливий тут підводний світ.

Відпочинок в Іллічівську 2024: ціни на проживання та харчування

В цілому, якщо туристів цікавить відпочинок в Іллічівську недорого і якісно, можна зупинитися на середньому класі житла, а харчування організовувати самостійно.