Кінбурнська коса відпочинок 2024

Курорт являє собою сорокакілометрову ділянку суші шириною близько 8-10 кілометрів, що утворився між Чорним морем і Дніпро-Бузьким лиманом. Кінбурнська коса, відпочинок на якій багато жителів України тільки починають освоювати, славиться своєю чистотою, неймовірно красивими видами, а також протяжним за часом пляжним сезоном.

Усі пропозиції
Зображення Кінбурнської коси #2

Відпочинок на Чорному морі УкраїнаПриватний будинок

Відпочинок на Кінбурнській косі: де жити?

Карта города Кінбурнської коси

Шикарних умов відпочинку на косі ви не знайдете. На курорті існують проблеми з регулярним водопостачанням, іноді пропадає електрика. Готелі (їх небагато, але вони є) встановлюють власні генератори, Насосні станції та інше необхідне для повноцінного відпочинку туристів. Окремий котедж на території таких закладів можна орендувати за 500-600 гривень, а кімнату в гостьовому будинку – за 300. Приватний сектор пропонує кімнати за 20-30 гривень на добу. Але крім проблем з комунікаціями, відпочиваючі змушені 15-20 хвилин йти до моря пішки (приватний сектор розташований у відносній віддаленості від моря).

Ще один альтернативний варіант – наметові містечка. Ціна мінімальна, до моря – рукою подати, умови залежать від того, що ви візьмете з собою (парасольки, казанки, газові міні-плити та інше).

Кінбурнська коса відпочинок 2024: чим зайнятися?

На косі сформувалася унікальна природна еко-зона: тут ростуть цілі поля лікарських рослин, сосновий бір. З одного боку можна ніжитися в морі, а з іншого – поправити здоров'я в лікувальної грязі.

Також можна побачити:

  • близько трьох сотень озер (найбільші - Кругле, Довге, Бабине). Великими і малими групами тут збираються пелікани, чайки, білі лебеді, лелеки;
  • для гостей курорту організовується риболовля та полювання;
  • після дощів багато відпочиваючих займаються збором грибів, яких тут дуже багато.

Ніяких інших розваг на курорті немає. Кінбурнська коса, проживання на якій розраховане на любителів еко-туризму, тільки починає освоюватися. Можливо, пройде кілька років і тут з'являться сучасні кафе, аквапарки та інше.

Найближчим до коси містом є Очаково. Доїхати до нього можна на катері. У місті є кілька нічних клубів і цілодобових кафе.

Кінбурнська коса відпочинок: відгуки

Люди, які шукають тиші і розміреного відпочинку, залишаються в захваті. Багато хто приїжджає сюди щорічно. Місцеві магазинчики не шикують асортиментом, тому все необхідне краще взяти з собою. Особливо це стосується алкогольних напоїв (купити їх просто ніде).

Є невелика проблема з дорогами, якщо ваш автомобіль – не позашляховик, залиште його в Очаково на стоянці, а самі вирушайте на косу на катері.

Відпочинок на Кінбурнській косі, ціни на який мінімальні, сподобається всім, хто любить природу, цінує незаймані місця і їх первозданну красу і спокійно переносить відсутність деяких сучасних благ цивілізації.