Відпочинок в Сергіївці 2024

Сергіївка – досить великий курорт на території Одеської області. Місцеве населення налічує понад 5 тис. осіб, які проживають тут цілий рік. Влітку ж це селище міського типу наповнюється туристами з усієї України та прилеглих країн, а все тому, що на її території розташований найбільший кліматичний курорт.

Через свої унікальні екологічні дані, в смт Сергіївка вже на сьогоднішній день працюють близько 30 курортних баз, пансіонатів і готелів. Частина з них носять статус виключно "дитячих", і приймають всіх бажаючих до 18 років.

Усі пропозиції
Зображення Сергіївки #7

Здаємо номери в приватному секторі !!!Приватний сектор

Карта города Сергіївки

Чим же приваблює туристів екологічний відпочинок в Сергіївці Одеської області?

  • Більше 80 га території курорту – густа зелена зона. Чи варто описувати, наскільки корисне тутешнє повітря?
  • Лікувальна вода і бруд в Шаболатському Лимані. Ця вода має хлоридно-натрієво-магнієву природу, тому ще з давніх часів використовувалася для мінеральних ванн.
  • Питні мінеральні води. Мало хто з туристів знає про водно-лікувальний потенціал курорту, але ж тут кілька свердловин з цілющою водою і більше 50 джерел!
  • Важливі в умовах сучасної економічної ситуації і ціни на відпочинок в Сергіївці. Затока в цьому сенсі зможе догодити всім: і бюджетному туристу, і бажаючому провести відпустку «з розмахом».


Трохи про курорт

Найпопулярніша вулиця в селищі – вулиця ім. Ротерхема, за сумісництвом також є набережною. Вулиця настільки довга, що простягається буквально від початку до кінця всього курорту. Більшість фото, зроблених туристами в Сергіївці, відзняті саме на цій набережній. Цікаво те, яка вона різноманітна: тут є безліч барів, кафе і ресторанів, дитячих атракціонів і просто лісопаркових ділянок. Всі відгуки відпочиваючих зазвичай зосереджені навколо цієї незвичайної набережній.

Місцевий клімат дуже виграшний для курортного сезону. Весна приходить сюди дуже рано, і вже в квітні досить тепло. Влітку сонце дуже рідко ховається за хмари, що, безсумнівно, радує тих, хто приїхав на курорт Сергіївка.

Відпочинок в Сергіївці на морі 2024

Одеська область, безумовно, багата хорошими курортами, а частина з них навіть має статус «лікувальних». Очікується, що відпочинок в Сергіївці на морі буде користуватися особливим попитом серед українців. Поєднання демократичних цін, адекватного сервісу і унікальної природи — основний привід для вибору Сергіївки в якості місця відпустки.

Якщо туриста цікавить лікування та оздоровлення шкіри і внутрішніх органів в поєднанні з плаванням в морі, то правильний вибір – це Сергіївка. Відпочинок тут можна провести як загоряючи на пляжі і купаючись в Чорному морі, так і піклуючись про свій організм: за допомогою мінеральних вод можна оздоровити (або навіть вилікувати) внутрішні органи, а мінеральні ванни і муловий бруд підуть на користь шкірі і волоссю. Запах, звичайно, не можна назвати приємним – вона має досить різкий аміачний відтінок, але ефект грязьових ванн не змусить себе довго чекати. Фізико-хімічні властивості саме місцевої мулової лікувальної грязі перевершують багато інших курортів, в тому числі і знаходяться на території Одеської області.