Відпочинок в Одесі 2024 на березі моря

Якщо ви перебуваєте на стадії планування відпустки і хочете провести кілька незабутніх днів або тижнів на курорті світового рівня, який славиться багатою історією, неперевершеною красою природи і власним колоритом, ми рекомендуємо вам обрати відпочинок в Одесі біля моря.

Карта города Одеси

Природно-кліматичні умови

Клімат у місті досить м'який. Навіть у найхолодніші місяці температура дуже рідко опускається нижче нуля, тому відпочинок тут вважається всесезонним. Найменше людей з туристичною метою приїжджає на курорт у листопаді, лютому і березні. У теплу пору року (з квітня по жовтень), а також на новорічні свята спостерігається величезний попит на житло.

Одеса відпочинок біля моря: пляжі

Всі прибережні міські зони відповідають сучасним критеріям: чистота, наявність споруд, що захищають від сонця, місця для переодягання, душові та ін.

Кілька кращих пляжів з їх яскравими характеристиками:

 • Аркадія (візитна картка міста),
 • Чорноморка (відкрите море, без хвилерізів),
 • Лузанівка (дешевий відпочинок в Одесі),
 • Отрада (тут є канатна дорога до моря),
 • Дельфін (уподобаний студентами та молоддю),
 • Чкаловський (самий небагатолюдний),
 • пляжі Великого Фонтану (одні з найкрасивіших і інфраструктурно розвинених),
 • "Золотий берег" (найпопулярніший).

Хороший відпочинок можливий не тільки на перерахованих, але і на багатьох інших пляжах.

Доїхати до них можна з раннього ранку і до пізнього вечора, скориставшись послугами міського транспорту ( автобуси + маршрутні таксі).

Одна зі станцій Великого Фонтану (номер 11) призначена для комфортного розташування людей з обмеженими здібностями, в межах міста є і нудистський пляж.

1.jpg

Відпочинок в Одесі влітку 2024: що відвідати?

Пам'яток і цікавих місць настільки багато, що кожному відпочиваючому доводиться обирати, з чого почати знайомство з містом. Курорт славиться величезною кількістю архітектурних пам'яток і найкрасивіших будівель.

Відпочинок на Чорному морі, Одеса, може бути різним:

 • сімейний відпочинок в Одесі для допитливих ("Екскурсійний дім", тут вам розкажуть історію міста і допоможуть підібрати індивідуальний Екскурсійний тур. Музеї - в місті їх кілька десятків, вибір залежить від вас. Місцеві катакомби, що зберігають пам'ять про партизанів і їх героїзм);
 • активний відпочинок в Одесі – це незабутня прогулянка на парусній яхті, численні водні розваги, риболовля, походи по кафе, ресторанах і дискотеках і багато іншого;
 • літній відпочинок в Одесі з дитиною. Відвідайте: зоопарк з акватераріумом, численні парки, один з великих дитячих розважальних комплексів міста. Курортників з дітьми скрізь приймають з радістю.

Цінителям незвичайного проведення часу ми рекомендуємо відвідати центр винотерапії Шабо, тут лікують одним з найбільш незвичайних способів з усіх відомих.

Відпочинок в Одесі 2024: ціни

Ціни в Одесі не можна назвати низькими, якісний сервіс коштує трохи вище середнього (в порівнянні з численними курортними селищами області).

Цілі, які ви перед собою ставите і варіанти їх досягнення:

 • лікування. Вас чекає один з санаторіїв "Магнолія", "Лермонтовський", "Куяльник", "Біла акація " або "Гранд Марін" (VIP рівень);
 • проживання в Одесі недорого. Готелі дві зірки ("Пасаж" і "Центральна" + одна з сотень пропозицій приватників);
 • відпочинок в Одесі "все включено". "Палас Дель Мар", "Брістоль", "Отрада", "Марістелла Клаб VIP" – найдорожчі і елітні заклади міста;
 • недорогий відпочинок в Одесі з дітьми. Середні ціни чекають Вас на б/в, в численних готелях, пансіонатах, приватних котеджах.

Перед вибором місця розміщення вивчайте карту міста. Цікавих об'єктів на ній десятки та сотні. Вибираючи район, враховуйте близькість не тільки моря, але й наявність культурних та історичних пам'яток, які вас цікавлять.

Кращі курорти Одеси

Якщо з якихось причин ви не хочете жити в самому місті, обирайте один з довколишніх курортів – Затоку (лікувальні озера і краса природи), Грибівку (найближчий), Кароліну-Бугаз (ідеальний відпочинок з дітьми під Одесою), Іллічівськ (Чорноморськ) та ін.

Відпочинок в Одесі недорого можна організувати так: жити в одному з довколишніх курортів, а за розвагами приїжджати у велике місто. Багато туристів, які бажають заощадити, роблять саме таким чином.

Транспортне сполучення між містами і селищами Одеської області досить розвинене. Крім економії коштів, туристи, які оселилися поблизу Одеси, отримують додаткові переваги. Серед них: менша кількість людей, більш тихий і розмірений перебіг курортного життя, порівняно чисте море. Конкретні переваги залежать від обраного напрямку.

Місто, якому присвячені десятки пісень і знято безліч фільмів, вихідці з якого знамениті на весь світ, не залишає байдужим – в нього закохуються раз і назавжди.