Відпочинок в Юр'ївці 2024

Курортне селище Юр'ївка розташоване менш ніж за 50 км від Маріуполя. Дістатися до узбережжя теплого Азовського моря можна на рейсовому автобусі або особистому авто.

Усі пропозиції

Карта города Юр

Відпочинок в Юр'ївці: Що чекає гостей курорту?

У селищі всього кілька вулиць, тому курортникам не варто переживати, що орендоване житло виявиться занадто далеко від пляжу. Примітно, що про прибережній смузі піклуються самі місцеві жителі (і роблять це на добровільній основі) – збирають сміття, недопалки, водорості та інші предмети, що виносяться морем. Така турбота про репутацію курорту не проходить безслідно: багато відпочиваючих приїжджають в селище щороку.

Додаткові переваги:

  • селище знаходиться на височині, море знаходиться «по низу». Це відкриває шикарний вид на морські простори;
  • Сосновий бір, розташований в межах курортної зони, дарує всім відпочиваючим не тільки можливість перепочити від спеки, а й подихати цілющим хвойним повітрям;
  • відпочивати на курорті можна вже в травні. У теплі роки молодь відкриває купальний сезон вже на травневі свята, а закриває його – в кінці жовтня.

Відпочинок Юр'ївка: Ціна питання

Ціни на відпочинок в Юр'ївці минулого року "стартували" з позначки 40-50 гривень на добу з людини. За таку вартість можна було зняти кімнату в приватному секторі. За невелику доплату можна знайти кімнату, господиня якої буде готувати для Вас їжу, поки ви відпочиваєте на пляжі.

Готелі з середнім рівнем комфорту коштують близько 80-100 гривень, при бажанні можна знайти і VIP-пропозиції.

Цікавий факт: місцеве населення Юр'ївки становить менше однієї тисячі осіб. Кількість пансіонатів і готелів наближається до трьомстам.

Таке велике число пропозицій дозволяє кожному зняти житло не тільки за власним смаком, але і розміром бюджету.

Юр'ївка: Відпочинок з дітьми

Багато пансіонати розраховані на прийом маленьких гостей. У таких дитячих таборах є спеціальні обгороджені зони, призначені для безпечного купання малюків.

Катамарани, човни та інші плавучі засоби здаються в оренду повсюдно. На пляжах є спеціальні укриття від палючого сонця, роздягальні, пересувні атракціони і батути, а також інші розваги для великих і маленьких гостей.

Відпочинок в Юр'ївці: пляжі

Прибережна зона покрита сумішшю піску і ракушки. Глибина менше півтора метрів спостерігається в 50 метрах від берега. Вода завжди тепла і чиста.

Невелику незручність доставляють найдрібніші водорості, які починають з'являтися в другій половині серпня. Вони надають воді трохи зеленуватий вигляд. Велика частина курортників не звертають на них ніякої уваги, але якщо для вас це важливо, плануйте відпочинок в Юр'ївці з травня по першу половину серпня.