Відпочинок в Пилипці 2024

Карпати багаті місцями для оздоровлення, активного і спокійного відпочинку влітку і взимку. Більшість курортів поєднують в собі безліч можливостей, щоб проведений тут час запам'ятався надовго. Село Пилипець, Україна або відпочинок в Поляниці – тому підтвердження.

Усі пропозиції

Карта города Пилипця

Особливість

Курорт Пилипець - це одне з найбільших сіл Міжгірського району Закарпатської області. Село розташоване на висоті трохи більше 700 метрів біля гори Гимба, оточене хвойними лісами, оперезане гірськими річками Плошанка і Репинка. Для тих, хто віддає перевагу лижному відпочинку, Пилипець – ідеальне місце. Сюди зручно добиратися як власним транспортом, так і рейсовим.

Рай для гірськолижників

Туристам, які мріють про зимовий відпочинок в Карпатах, Пилипець пропонує:

  • Кращі лижні траси загальною протяжністю близько 26 км (для порівняння, на гірськолижному курорті Драгобрат протяжність трас – близько 10 км, в Яблуниці – майже 4 км), 6 бугельних підйомників і 1 крісельний.
  • Спуски цікаві лижникам-професіоналам, любителям, а також тим, хто вперше хоче наважитися встати на лижі. Немає проблем з орендою спорядження, є інструктори.
  • Є можливість катання на сноубордах, санках і ковзанах.
  • Відгуки підтверджують, що в Пилипці дуже розвинена інфраструктура в плані житла, організації активного дозвілля, безпеки і комфорту туристів.

Кому ще сподобається в Пилипці?

Місце Пилипець Карпати обирають, щоб поїхати на Відпочинок з дітьми не тільки взимку, але і в будь-яку іншу пору року. Кришталеве свіже повітря – найкращий засіб оздоровлення для жителів мегаполісів. Компанії друзів і закохані пари від природи отримають незабутні враження. Відпочинок в Пилипець привертає можливістю занурення в природу без необхідності жертвувати комфортом.

Де розміститися у відпустці?

Відпочинок в Пилипці пропонує величезний вибір економного, стандартного, комфортного і преміум-розміщення в міні-пансіонатах, готелях і гостиницях курорту. Обмежень немає. Можна оселитися в готелі з басейном або в невеликій садибі, що має сауну. Доступний відпочинок з харчуванням. Якщо послуги харчування якийсь пансіонат не надає, в селі є безліч кафе, ресторанів і національних колиб. Ціни доступні.

Головні пам'ятки

Як і в багатьох інших селах Західної України, на курорті знаходиться вікова дерев'яна церква, що зберегла іконостас XVIII ст. Приголомшливі фото виходять на фоні чотирнадцятиметрового водоспаду Шипіт. Пішохідні маршрути до вершин Боржавської полонини познайомлять з природними красотами курорту. Коли набриднуть околиці, можна відправитися на екскурсію в Ужгород або Мукачево.