Відпочинок в Лебедівці Одеської області

У мальовничому місці на березі Чорного моря розташувалося курортне селище Лебедівка. Відпочинок тут вважається одним з найпрестижнішим в Одеській області, в основному завдяки екологічному стану району, а також лиману Бурнас.

У селищі трохи більше 10 вулиць, і він буквально відрізаний від материкової частини лиманом, дубовим і сосновим лісом. Поєднання морської солі і соснового запаху вважається дуже сприятливим для здоров'я людини, особливо для маленьких дітей. Тому за традицією відпочинок в Лебедівці, 2024 рік тому не виняток, приваблює батьків з малюками з усієї України.

Усі пропозиції

Карта города Лебедівки

Унікальне природне явище

Якщо плануєте забронювати житло заздалегідь, обов'язково почитайте відгуки і ознайомтеся з фото пропонованих апартаментів.

Відпочинок в Лебедівці, ціни на який коливаються від найскромніших до середніх, приваблює все більше гостей.

Єднання з природою

Мабуть, "столиця" наметового туризму в Одеській області – курорт Лебедівка. Відпочинок на Чорному морі вважається престижним серед українців, але з різних причин (фінансових або смакових) деякі люди залишаються вірними природі. Тутешній пляж відкриває чудові можливості перед бажаючими жити в наметах: м'який приємний пісок, спокійне море, відокремленість від автострад, заводів і галасливих вулиць.

Місцева інфраструктура

У літній час в селищі працюють кілька ресторанів і кафе. Відгуки відпочиваючих свідчать, що найпопулярніші серед них - «Хвилинка» і «Фортеця». Хоча більшість баз відпочинку і приватним міні-готелів пропонують включене у вартість харчування. Для молодих і активних працює місцева дискотека, так що нудьгувати тут не доведеться.

Для тих, хто віддає перевагу класичному літньому відпочинку, тут створені всі умови:

  • активні водні розваги (катамарани, катери, байдарки);
  • альтанки та мангали на території більшості приватних міні-готелів і баз відпочинку;
  • дитячі майданчики з гойдалками;
  • екскурсії (вся Одеська область).

Лебедівка, відпочинок в якій стає все популярнішим в останні роки, приваблює не тільки курортників, але ще і тих, хто хоче оздоровитися. Грязі з лиману Бурнас володіють по-справжньому цілющими властивостями і допомагають омолодити шкіру, впорається з такими захворюваннями як екзема, себорея, псоріаз, дерматит, вугровий висип і багато інших. На даний момент приймати грязьові ванни може будь-хто – доступ до лиману відкритий для всіх абсолютно безкоштовно. Дістатися до найближчого "грязьового пляжу" можна пішки або на велосипеді. Дорога займе близько 15-25 хвилин з будь-якої точки Лебедівки.