Відпочинок в Лазурному 2024

Курортне селище Лазурне розташоване на узбережжі Чорного моря в 110 кілометрах від міста Херсон.

Відпочинок на морі України в селищі Лазурне по праву можна вважати багатопрофільним: тут є оздоровчі табори і пансіонати, в тому числі дитячі, готелі різного ступеня «зірковості», в сезон часто проводяться різні фестивалі та концерти, є розваги для молоді та дітей.

Карта города Лазурного

Відпочинок в Лазурному 2024: яке житло обрати?

Пропозицій, дійсно, багато. Якщо ви хочете жити в безпосередній близькості від моря, зверніть увагу на заклади з назвами "Корабел", "Чароит" і "Парус". Ці пансіонати розташовані на першій лінії, дорога до моря займе у вас не більше п'яти хвилин пішки.

Інші готелі та будинки відпочинку, а також приватний сектор знаходяться трохи далі від пляжів.

Прогнозовані ціни на відпочинок в Лазурному 2024:

  • готель три або чотири зірки – від 300 гривень на добу;
  • приватний сектор – середні умови, є все необхідне) – від 50 гривень на добу за людину;
  • пансіонат без харчування – від 60-70 гривень;
  • дитячий табір з п'ятиразовим харчуванням (від 250 гривень на добу);
  • санаторій з триразовим харчуванням – від 350 гривень на добу з людини.


Відпочинок в Лазурному 2024: ціни на прожиток

Середній рахунок у кафе становить близько 100 гривень на персону. У їдальні за ці гроші можна поїсти удвох. Вечеря в елітному ресторані обійдеться в рази дорожче, але це зовсім не означає, що вас нагодують більш якісно.

У більшій частині ресторанів грає "жива" музика, є відкриті майданчики для відмінного проведення часу за столиком прямо на вулиці.

Відпочинок Лазурне Херсонська область 2024: чим зайнятися?

На курорті є безліч кафе і ресторанчиків, їдалень, вечорами влаштовуються дискотеки.

Недалеко від набережної розташований нічний клуб. Для дітей функціонує Луна-парк.

З місцевої автостанції на маршрутці можна поїхати в сусідній Скадовськ (дорога займає 20-30 хвилин). У місті є невеликий аквапарк і відмінний дельфінарій.

При бажанні можна потрапити на екскурсію на гарячі джерела.

Відпочинок в Лазурному Херсонської області: що потрібно знати?

У селищі ви знайдете великий ринок, на якому можна придбати все необхідне: від риби і м'яса до сувенірів та одягу. Також на курорті є кілька супермаркетів.

Ціни на відпочинок в Лазурному є цілком демократичними. Якщо жити в приватному секторі і готувати їжу самостійно, можна прожити один-два тижні цілком бюджетно.

Відпочинок в Лазурному: пляжі

Покриття – піщане, по кромці присутня невелика кількість ракушки. Прибережна зона в селищі обладнана всім необхідним для комфортного відпочинку, є навіть спеціальні навіси від сонця. Оскільки на всіх їх не вистачає, за додаткову плату можна зняти переносні.

Починаючи з липня, в море можуть зустрічатися дрібні водорості, проте дискомфорту вони не доставляють. Медузи на морі в Лазурному – велика рідкість.

Приблизно так виглядає відпочинок в Лазурному, відгуки про який говорять про те, що це курортне селище є одним з найкращих на Чорноморському узбережжі України.