Відпочинок в Залізному Порту 2024

Залізний Порт - найбільший, популярний і цікавий курорт Херсонської області. Омивається Чорним морем, розташований в 70 км від міста Херсон (Україна).

Курорт Залізний Порт 2024: ціни на проживання

Наведемо кілька варіантів проживання з цінами:

  • скромний пансіонат без харчування (зі зручностей – холодильник, кондиціонер, телевізор) - від 100 гривень на добу з людини;
  • проживання в пансіонаті з басейном, власним пляжем, дитячим майданчиком, кафе, більярдом та іншими розвагами обійдеться в 350 гривень на добу (і вище).

Відпочинок в Залізному Порту недорого можливий в приватному секторі. Ціни на проживання «стартують» з позначки 50 гривень, за відмінні умови доведеться заплатити до 100 гривень на добу (для сімей з дитиною можливі знижки).

Карта города Залізного Порту

Перед тим як здійснити бронювання житла, не забудьте вивчити фото, відгуки відпочиваючих і порівняти ціни на проживання в різних частинах курорту.

Відпочинок в Залізному Порту на березі моря: важливо знати

У "високий" сезон центральний пляж забитий. Дуже ускладнює життя курортників величезна кількість торговців різних мастей, багато з яких готують їжу прямо на пляжі. Для дорослих така обстановка може бути цілком приємною (можна перекусити, не відриваючись від водних процедур), але сім'ям, які приїхали на Чорне море з дітьми, ми рекомендуємо скористатися платними пляжами. Плата за вхід – близько 10 гривень, за ці гроші Ви отримаєте чистий пляж з невеликою кількістю відпочиваючих, на якому можна затишно розташуватися, знявши в оренду парасольку або шезлонг.

Перша лінія пляжу: оренда будь-яких водних засобів пересування, гірки та інші розваги для дітей і дорослих, безліч кафе, роздягальні, душі і навіси від сонця.

У двадцяти кілометрах від селища розташовано три термальних джерела. За купання стягується плата –близько 50 гривень. Тут же можна обмазуватися цілющою багнюкою (відгуки відпочиваючих в основному захоплені, єдине нарікання – бруд змивають зі шланга холодною водою).

У селищі бурхливе нічне життя, тому відпочинок в Залізному Порту сподобається любителям розваг до ранку. Багато кафе, дискотеки та нічні клуби функціонують 24 години на добу.

Відпочинок в Залізному Порту 2024: чим ще зайнятися?

Трохи західніше селища починається природоохоронна заповідна зона. Якщо ви любите природу, це місце – обов'язково до відвідування (сотні представників флори і фауни, які проживають в природних умовах).

У селищі Красному, розташованому неподалік, знаходяться поклади унікальної блакитної глини. Жінки, відпочиваючі в Залізному Порту, відправляються за глиною з метою омолодження, позбавлення від зморшок та ін.

Найближчі до курорту великі, популярні у туристів, міста (крім Херсона) – Миколаїв (165 км) і Одеса (300 км).

Херсонська область - Це красива природа, теплий клімат, лікувальні грязі, першокласна рибалка і тепле Чорне море.

Відпочинок в Залізному Порту 2024, ціни на який цілком прийнятні, сподобається молоді, сім'ям з дітьми, пенсіонерам та іншим категоріям громадян.