Відпочинок на Азовському морі 2024

Азовське море – одне з найпопулярніших туристичних напрямків серед жителів України та її найближчих сусідів. Азовські курорти цінуються привабливими умовами проживання, зручною транспортною розв'язкою, а ціни тут досить доступні. Відпочити на Азовському морі недорого можна практично в будь-якому селищі і місті – скрізь є бюджетні пропозиції по проживанню, а пляжі на всій його території безкоштовні.

Усі пропозиції
Зображення Приморського Посаду #2

Гостьовий будинок біля моряГостьовий будинок

Карта Азовського моря

Відпочинок на Азовському морі 2024

Якщо подивитися на досвід попередніх років, можна припустити, що недорогий відпочинок на Азовському морі буде особливо затребуваним. Багато українців все частіше свідомо чи вимушено відмовляються від інших туристичних напрямків на користь «домашнього» відпочинку, тому на «арену слави» виходять курорти Азовського моря. Україна в цьому сенсі має прекрасні перспективи: на тутешньому узбережжі добре розвинена інфраструктура, маса пропозицій з оренди житла, якісний туристичний сервіс.

Великий інтерес у туристів завжди викликав відпочинок на Азовському морі з дитиною. Оскільки воно є найдрібнішим у світі (його глибина не перевищує 14 метрів), батьки із задоволенням і без побоювання дозволяють навіть найменшим плескатися в теплій, слабо-солоній воді годинами.

Відпочинок з дітьми на Азовському морі обирають все більша кількість українців. На це є ряд вагомих причин:

  • до будь-якого курорту можна швидко дістатися наземним транспортом, що особливо актуально для сімей з маленькими діточками;
  • інфраструктура добре "пристосована" для сімей: на пляжах є надувні гірки, а на узбережжі – кілька аквапарків;
  • дрібний пісок, на відміну від гальки, краще підходить дітям: він не тільки не травмує їх ніжну шкіру, але і служить полем для ігор.

Кращий відпочинок на Азовському морі: курорти, міста, селища

Складно виділити топові Курорти для відпочинку, в основному тому, що всі вони досить різноманітні і кожен по-своєму привабливий. Дешевий відпочинок на Азовському морі можна організувати собі буквально в кожному туристичному селищі. Приморськ, Степанівка-1 або Приморський посад – тихі, умиротворені курорти з безліччю бюджетних варіантів житла і харчування. Кирилівка –найвідоміший молодіжний курорт, що має репутацію галасливого місця, ідеально підходить для веселощів. Тут також розташований найбільший аквапарк на всьому узбережжі, тому сім'ї з дітьми часто приїжджають сюди.

Багато туристичних міст на Азовському морі розташовані на узбережжі поблизу грязьових лиманів. Наприклад, найпопулярніший «Молочний лиман» радує своїх гостей цілющими грязюками, корисними для шкіри, суглобів і серцево-судинної системи. Все це робить відпочинок на Азовському морі (Україна) привабливим для широкого кола туристів.

Розваги поблизу узбережжя

Крім класичних аквапарків, кафе і ресторанів, в декількох десятках кілометрів від узбережжях знаходяться унікальні туристичні пам'ятки:

  • острів Хортиця – одне з семи українських чудес світу;
  • Національний історико-археологічний заповідник "Кам'яна Могила";
  • місто Каховка – сюди цікаво приїхати не тільки заради фестивалю "Таврійські ігри", а й просто погуляти дивними вуличками.

Останнім часом Азов стає все більш популярним, і в той же час залишається все таким же доступним напрямком для відпочинку. Завдяки своїй різноманітності, м'якому клімату і чистим піщаним пляжам воно користується все більшою популярністю серед українців різного віку.