Особливості відпочинку в Степку 2024

Курортне селище Степок розташований на Федотовій косі. Формально він відноситься до Кирилівки, але територіально розташований в декількох кілометрах від неї, тому по праву вважається самостійним населеним пунктом. Розповімо все про особливості відпочинку в Степку 2024 року.

Карта города Степка

Як дістатися?

Кирилівка-найближчий до Стьопка населений пункт, що приймає міжміські рейси. Тут є і залізничний, і автовокзал. Сюди прибувають люди з самих різних міст і селищ України.

До курорту з Кирилівки можна дістатися трьома способами:

  • на автобусах і маршрутних таксі, що курсують від вокзалів практично до самої крайньої точки коси;
  • скориставшись такою зручною послугою, як трансфер (надають багато готелів і готелів);
  • замовивши таксі.

Відстань не перевищує десяти кілометрів, тому дорога займає всього близько 10-15 хвилин. Траса Е105-орієнтир для автомобілістів, які планують самостійну поїздку. Рухаючись через Кирилівку, необхідно згорнути на знаку, що вказує на Федотову косу, а потім їхати прямо безпосередньо до потрібного вам мікрорайону.

Усі пропозиції

Де жити?

Відпочинок в Степку вибирають ті, кому подобається тиша і усамітнення. Однак, варто сказати, що величезна кількість розваг знаходиться неподалік, тому відрізаними від цивілізації гості цієї частини коси себе не відчувають.

Житло в селищі представлено в основному базами відпочинку і приватним сектором. Орендодавці пропонують гостям окремі кімнати, будинки і котеджі різних розмірів. Якість ремонту і оснащеність житла може істотно відрізнятися. Це призводить до широкого розкиду цін. Щоб вам було легше спланувати відпочинок в Степку 2024, наведемо приблизну вартість Розміщення, в залежності від наявності зручностей:

  • близько трьохсот гривень-вартість номера без зручностей;
  • у чотириста гривень обійдеться "економ" з частковими зручностями;
  • близько шестисот гривень доведеться заплатити за " стандарт»;
  • тисяча гривень і вище-Приблизна вартість покращених номерів.

Зверніть увагу на те, що на ціни сильно впливає і те, наскільки далеко від житла знаходиться Азовське море. Можна легко знайти варіанти, розташовані на першій береговій лінії, а також в деякому віддаленні від пляжів.

Особливості курорту

Якщо Відпочинок в Кирилівці-це вибух веселощів, максимум різноманітних розваг і величезні натовпи туристів, то перебування в Степку має зовсім інші особливості.

  • По-перше, навіть в розпал курортного сезону тут не буває занадто багатолюдно, а значить, завжди можна знайти місце на пляжі, щоб розташуватися там для відпочинку. Пляжі тут протяжні, покриті дрібним піском і черепашником. Частина з них упорядкована, але є і «дикі».
  • По-друге, в акваторії селища море чисте і досить глибоке (поблизу пляжів дрібно, тому дітлахам місце для купання знайти нескладно). Атмосфера курорту некваплива, що сприяє розслабленню і повноцінному відпочинку.

Розваг тут відносно небагато. Вони обмежені звичними пляжними атракціонами, а також інфраструктурними об'єктами, представленими на територіях баз відпочинку та готелів. Однак, як ми вже писали вище, в центрі коси розважальні об'єкти обчислюються десятками, тому нудьгувати нікому точно не доведеться.

Погодні умови

Пляжний сезон в цій частині Азовського узбережжя триває більше чотирьох місяців. Стартує він в червні, але максимальне число курортників перебуває сюди в липні і серпні. На ці два місяці припадають і найвищі значення температури повітря і води, а також максимальна сонячна активність.

Температура води в морі влітку коливається в межах від 22 до 26 градусів, а опади випадають рідко. Повітря прогрівається до 30 градусів і вище. Завдяки постійно дме бризу, спека переноситься легко. Різкі перепади температури повітря і атмосферного тиску, а також холодні течії спостерігаються вкрай рідко.

Окремо варто сказати про екологію цієї частини узбережжя. Поруч зі Степком розташована заповідна зона, тому за чистотою тут трепетно стежать.

Корисно знати

Велика частина закладів селища орієнтована на прийом постояльців з дітьми, тому на їх території присутня відповідна інфраструктура. Це: ігрові майданчики, кімнати відпочинку, дитяче меню в кафе або їдальні, а також багато іншого.

При плануванні відпочинку в Степку (як і на будь-якому іншому курорті) обов'язково вивчайте відгуки, порівнюйте ціни і уточнюйте всю необхідну інформацію у власників житла. Бронювати апартаменти краще заздалегідь, оскільки попит на номери високий практично завжди. На нашому сайті ви зможете знайти пропозиції від кращих орендодавців селища з цінами, відгуками, а також іншою корисною інформацією.

Ми бажаємо вам відмінної відпустки!