Відпочинок в Генічеську 2024

Генічеськ – затишне курортне містечко, розташоване на узбережжі Азовського моря поблизу Арабатської стрілки. Знамените неглибоким, теплим морем, широкими піщаними пляжами, а також лікувальними грязями. Сезон "стартує" в травні, закінчується в кінці вересня - початку жовтня. Генічеськ відпочинок – унікальна природна зона з розташованими поблизу заповідниками, а також знамените лікувальне озеро Сиваш.

Усі пропозиції

Карта города Генічеська

Генічеськ ціни 2024

Відпочинок на Азовському морі Генічеськ розрахований на людей із середнім рівнем достатку.

Варіанти проживання з цінами:

  • міні-пансіонат. Номери-2-4-х місні, умови-середні, харчування – немає. Стоянка для авто, невеликий навіс у дворі і місце для приготування шашликів – передбачені. Ціна: від 100 гривень на добу з персони;
  • проживання в Генічеську в приватному секторі. Ціни починаються з позначки 70 гривень. За додаткову плату багато господинь готові забезпечити вас триразовим домашнім харчуванням;
  • приватна вілла коштуватиме від 400 гривень, але на території буде все необхідне: басейн, більярд, дитячий майданчик, сауна, обладнана кухня.

Фото та відгуки про конкретне житло, його орендодавців та інших умовах можна знайти в Інтернеті.

Якщо вас цікавить питання: "Генічеськ ціни на відпочинок 2024?"- вам нема про що турбуватися. У районі Арабатської стрілки розташована величезна кількість курортів, здорова конкуренція не тільки стримує цінову політику, але і заохочує орендодавців до постійного поліпшення якості послуг, що надаються.

Відпочинок в Генічеську 2024

Насолодившись морем і сонцем, покатавшись на всіх наявних видах морського транспорту (катамарани, банани, таблетки, яхти і катери), багато відпочиваючих починають замислюватися над тим, що ще відвідати і побачити, будучи на відпочинку. На курорті варто відвідати:

  • міський парк ім. Шевченка (тут розташована красива зелена зона, поєднана з безліччю атракціонів, гойдалок, каруселей та ін.);
  • місцеві бари, дискотеки та нічні клуби (влітку життя в них б'є ключем – організовуються тематичні вечірки, "живі " концерти та ін.);
  • у спортивно-розважальному центрі, розташованому по вулиці Леніна, обов'язково сподобається чоловікам. Тут ви знайдете більярд, зможете подивитися трансляції важливих спортивних матчів, обговорити їх підсумок в затишному барі і т.д.

Представники сильної половини людства, що потрапили на відпочинок Генічеськ, оцінять риболовлю: в лимані водиться кефаль, бички, пеленгас та інші види риб.

Відпочинок в Генічеську з дітьми також не здасться вам нудним. По-перше, в сусідньому Щасливцевому функціонує зоопарк, в якому можна не тільки поспостерігати за життям тварин, а й погодувати їх.

По-друге, в місті функціонує великий краєзнавчий музей, в якому проводять захоплюючі екскурсії для гостей міста.

Відгуки про відпочинок в Генічеську

Велика частина курортників відгукується про містечко позитивно. Тут можна відпочити спокійно і розмірено або досить активно, провести кілька днів або тижнів з сім'єю або великою компанією друзів.

Відпочинок в Генічеську вам запам'ятається надовго!