Відпочинок в Бердянську 2024

Всім, хто планує обрати відпочинок у Бердянську в якості варіанту проведення літньої відпустки, рекомендуємо ознайомитися з наступною інформацією.

Цей курорт не тільки морський, але і грязьовий, і кліматичний. Тут кожен зможе не тільки скупатися в Азовському морі, а й оздоровитися за допомогою лікувальної грязі, що міститься в місцевих лиманах і озерах.

Карта города Бердянська

Чим привабливий курорт?

З переваг варто виділити наступні:

  • унікальна сукупність кліматичних, морських і грязелікувальних умов;
  • тривалий курортний сезон (море-неглибоке, швидко прогрівається, але повільно остигає);
  • місто, крім статусу курорту, має славу великого бізнес-центру (інфраструктура і кількість готелів преміум класу - на рівні);
  • у місті є авто і залізничний вокзал, а значить, дістатися до курорту легко з будь-якої точки Росії або України.

Місто є портом, з трьох сторін він оточений морем. Прогулюючись по набережній, кожен може спостерігати за заходом великих, дрібних і середніх суден у водну гавань.

Ціни на відпочинок в Бердянську 2024

З урахуванням щорічної інфляції, ціни на оренду житла будуть варіюватися від 500 до 3000 рублів на добу з людини (перший варіант – приватний сектор, другий – висококласний готель на березі моря). Їжу можна готувати самим або харчуватися в численних кафе, ресторанах та інших закладах (багато хто працює за системою «24 години»).

Бердянськ - ціни на продукти харчування

На місцевих ринках в сезон ви завжди можете придбати десятки видів свіжих овочів, ягід і фруктів, більшість з яких вирощені на прилеглих до міста територіях.

Велика кількість супермаркетів, що конкурують між собою, дозволяє підтримувати нормальний рівень цін, без ознак надбавок «на курортну зону».

Для бажаючих заощадити на прожитку функціонують їдальні та ресторани швидкого харчування.

Які розваги можна знайти?

Незважаючи на невеликий розмір курорту, розваг тут вистачає (про це свідчать численні відгуки в Інтернеті).

Ті, хто хоче оздоровитися ще й культурно, можуть відвідати: місцеві концерти, що проводяться кожні вихідні під відкритим небом, безліч музеїв, внутрішньоміських і виїзних пізнавальних екскурсій.

Любителі активного відпочинку можуть віддати перевагу: яхт-клуб, політ на дельтаплані, віндсерфінг, морські прогулянки на різних плавучих засобах.

Молодь оцінить місцеві бари, дискотеки та клуби.

Бердянськ Відпочинок з дітьми

Для цієї категорії гостей, які приїхали на відпочинок до Бердянська, існує величезна кількість розваг. Це аквапарк, дельфінарій, кінний клуб, зоопарк, парки атракціонів, катання на іграшкових поїздах і машинках.

Тепле море чекає маленьких гостей з початку липня і до самого кінця вересня.

У прибережній зоні встановлені численні гірки, басейни та інші розваги на воді.

Пам'ятайте, що відпочинок на морі Бердянська – це ще й комплекс оздоровчих заходів. Не забудьте полежати в місцевому солоному озері, зустріти захід, милуючись корабельними суднами, які пришвартовуються, відправитися на захоплювальну морську риболовлю або зробити занурення в морські глибини!

Сміливо обирайте відпочинок в Бердянську, відгуки про який позитивні більш ніж від 95% курортників.