Відпочинок в Рибаківці 2024

Курортне село зі звучною назвою Рибаківка розташоване на узбережжі Чорного моря. Відпочинок в Рибаківці на морі (Миколаївська область) буде цікавий молоді, пенсіонерам, а також сім'ям з дітьми. Для цього на курорті є все необхідне:

  • пологий вхід у воду і чистий піщаний берег;
  • ліс, який знаходиться неподалеку від води і розділяє територію курорту і пляж (тут можна сховатися від спеки або просто подихати унікальним повітрям);
  • цілодобові розваги: бари, дискотеки, клуби;
  • лікувальне солоне озеро, грязями якого можна користуватися необмежено і безкоштовно;
  • можливості для занять активними видами спорту, наприклад, віндсерфінгом.

Усі пропозиції

Карта города Рибаківки

Відпочинок в Рибаківці 2024: де жити?

На курорті функціонує близько ста баз відпочинку, пансіонатів, готелів, дитячих таборів. Також є приватний сектор, в якому висока конкуренція постійно підвищує прагнення орендодавців до надання гарних послуг за прийнятною ціною.

Всі бази розташовані не далі двохсот метрів від пляжу.

Важливо знати, що організоване харчування можливо не скрізь. При такому варіанті проживання ви можете харчуватися в кафе, їдальнях, ресторанах або на території інших баз відпочинку (в більшості випадків, пускають безперешкодно).

Тим, хто віддасть перевагу приватному сектору, доведеться харчуватися самостійно. Ринок з великою кількістю продуктів працює кожен день.

Не забудьте прочитати відгуки туристів і переглянути фото перед тим, як бронювати житло.

Рибаківка 2024: куди піти з дітьми?

На території курорту функціонує кінотеатр, Луна-парк, водні атракціони.

Завжди можна з'їздити в сучасний аквапарк м.Коблево, відвідати зоопарк м.Миколаїв. Не забудьте зробити морську прогулянку на легендарний острів Березань, оспіваний поетами і художниками, в тому числі О.С.Пушкіним.

Така морська подорож на справжньому баркасі запам'ятається як дитині, так і дорослому на довгі роки. Ціни на такі екскурсії цілком доступні і найчастіше не перевищують ста гривень з людини.

Відпочинок в Рибаківці подобається туристам за те, що співвідношення ціни і якості знаходиться тут на адекватному рівні.

Крім того, на курорті завжди можна знайти місця, де розважитися, де провести вечір, де оздоровитися та ін.

Відпочинок в Рибаківці на морі, безумовно, залишить приємні спогади, а в наступному році Вам захочеться приїхати сюди знову.