Відпочинок у Вилковому 2024

Вилкове – чарівне і дуже незвичайне місто на південному заході України. Він знаходиться на самому кордоні з Румунією, тому з одного боку омивається Дунаєм, а з іншого — Чорним морем.

Відпочинок у Вилковому (Одеська область) не можна вважати тільки пляжним, тому що туристи приїжджають сюди цілий рік.

Усі пропозиції

Карта города Вилкового

Чим може порадувати і здивувати Вилкове?

  • У Вилковому відпочинок на морі – це піщаний пляж і чиста морська вода.
  • Дунайський біосферний заповідник, площа якого понад 50 тис. Га.
  • Місцеве вино "Новак", яке робиться на основі унікального сорту винограду.
  • Всі види риболовлі (морська і річкова, денна і вечірня).
  • Нульовий кілометр – територія, де Дунай впадає в Чорне море. Тут встановлений тематичний знак, біля якого можна зробити пам'ятне фото.

Відпочинок у Вилковому 2024

Очевидно, що Вилкове в найближчі роки займатиме провідні місця серед туристичних напрямків. Дістатися до міста можна крім особистого авто і громадським транспортом: з найближчих великих міст (Одеса, Херсон) і Києва сюди приїжджають автобусні маршрути.

Зупинитися найвигідніше в приватних міні-готелях: господарі щиро раді гостям, тому що туристичний промисел – основний вид заробітку. Ціни на житло дуже бюджетні, хоча в номері все одно сидіти не захочеться!

Відгуки туристів: на що можна звернути увагу?

Місцевою визначною пам'яткою вважається вирощування полуниці і суниці. Завдяки особливому грунту і м'якому клімату, ці божественні ягоди вирощують тут практично цілий рік! Втім, виноград сорту "Новак" також славиться тутешнім походженням, але жителі не зупиняються лише на продажу ягід, вони роблять з нього приголомшливе вино з однойменною назвою.

Багато туристів не обходять стороною краєзнавчий музей художника Олександра Шаронова, який народився і виріс в цьому місті. Для тих, хто хоч трохи цінує мистецтво, музей неодмінно слід відвідати, тому що колекція перевищує 3,5 тисячі експонатів.

Вилкове vs Венеція

Однак найголовнішою визначною пам'яткою міста вважається його стара частина. Вся неординарність тутешніх місць в тому, що замість вулиць тут протікають канали, і переміщатися на них можна тільки на човниках. Ширина таких каналів невелика, від 1 до 5 метрів, а по їх берегах розташовані будинки, магазини і храм Різдва Пресвятої Богородиці.

Через канали можна пройти і пішки – в деяких місцях є мости. До речі, всі вони "розбираються" для того, щоб через канал можна було провести великий вантаж.

Для туристів тут все облагороджено, а по Дунаю можна покататися на катері. Така екскурсія зазвичай включає смачний обід з легендарним вином "Новак" і місцевою полуницею. Оскільки катер пропливає по території заповідника, природа тут по-справжньому фантастична. Також можна побачити рідкісні види птахів або тварин, гуляючи прямо по кромці моря.

Все це робить Вилкове неймовірно популярним серед туристів. Сюди можна дістатися практично з будь-якої точки Одеської або Херсонської області, тому багато відпочиваючих поєднують пляжний відпочинок з відвідуванням цього дивного місця.