Відпочинок в Красному Херсонської області 2024

Село Красне розташоване на березі Чорного моря. Курорт є чистим, спокійним місцем для сімейного відпочинку. З настанням темряви тут стихають практично всі звуки: дискотек, цілодобових кафе та інших розважальних закладів в межах населеного пункту немає.

Усі пропозиції

Карта города Красного

Відпочинок в Красному Херсонської області: особливості

Відпочиваючих на курорті чекають:

  • тепле море, найчистіші піщані пляжі, лікувальний морське повітря;
  • місцевий ринок і безліч продуктових магазинів. Тут можна придбати все необхідне;
  • лікувальна блакитна глина, зосередження якої спостерігаються в затоці недалеко від пляжів. У радянські часи тут існувала велика грязелікарня, зараз глина доступна кожному гостю курорту.

У чверті години їзди від Красного розташовані курорти Лазурне і Скадовськ. Там можна знайти розваги на будь-який смак: атракціони, бари, дискотеки та ін.

Відпочинок в Красному ціни

Вартість відпочинку в пансіонаті або на базі відпочинку варіюється від 120 до 300-400 гривень на добу. Ціна залежить від типу обраного харчування і комфортабельності апартаментів.

Відмінним варіантом можуть стати сімейні будинки відпочинку та готелі (підходять для тих, хто відпочиває великою компанією). Зняти 4-6 місний номер можна за 50 гривень на добу з людини.

У приватному секторі ціни "стартують" з позначки 40 гривень на добу з людини.

Пропозицій існує досить багато. Навіть в пікові місяці можна знайти необхідне житло, звичайно, витративши на пошуки певну кількість часу.


Відпочинок з дітьми

Переважна більшість гостей курорту – це сім'ї з дітьми. Багато місцевих жителів намагаються орієнтуватися саме на цю клієнтську групу. Наприклад, в приватному секторі є подвір'я під назвою «Казковий дворик». Тут ви знайдете дитячий майданчик, двір з казковими персонажами, альтанку, теплий душ та інші зручності. Таких "двориків" на курорті кілька.

У більшості пансіонатів на постійній основі працюють лікарі. Якщо ви переживаєте, що дитина раптово захворіє, можете віддати перевагу цьому варіанту заради власного спокою.

Також існує можливість організації виїзних екскурсій.

Якщо ви хочете відпочити в селі Красне Херсонської області максимально дешево, можете оселитися в наметовому містечку. За добове перебування одного автомобіля на території містечка необхідно заплатити близько 90 гривень (за даними на літо минулого року).

.