Відпочинок на Білосарайській косі 2024

Селище Білосарайська коса завжди було популярним місцем для відпочинку туристів з України, а також з інших країн СНД. Знаходиться він на піщаній намитій косі, яка має протяжність близько 14 км. Уздовж коси побудовані бази відпочинку, вілли, пансіонати. У приватному секторі можна знайти на будь-який смак літні будиночки, кімнати, а також елітні дачні будинки.

Пляжі Білосарайської коси покриті дрібним чистим піском, який дуже корисний для здоров'я. Прийняття пісочних ванн корисно для суглобів, внутрішніх органів, а також для зміцнення імунітету. Морська вода Азовського моря, за насиченістю киснем, йодом та іншими корисними елементами, не поступається воді Чорного моря. Азовське море неглибоке, тому добре прогрівається.

Усі пропозиції

Карта города Білосарайської коси

Відпочинок Білосарайська коса: ціни

Селище має розвинену інфраструктуру. Це місце привабливо не тільки для сімейного відпочинку і для молоді, а й для інших категорій відпочиваючих. Ціни цілком доступні для бюджетного курортника, але також є пропозиції класу люкс. Всі варіанти розміщення можна розділити на три групи:

  • Недорогий відпочинок. Обмежені зручності, мінімальна кількість квадратних метрів.
  • Відпочинок з комфортом. Стандартні зручності і наявність комфорту.
  • Елітний відпочинок. Високий рівень зручностей і наявність всіх умов для відпочинку класу люкс.

На сайті ви можете знайти багато пропозицій для будь-якої з даних категорій. А фотографії допоможуть порівняти і зробити правильний вибір під час планування відпочинку на Білосарайській косі 2024 року.

Розваги

Відпочинок на Білосарайській косі сподобається як малечі, так і дорослим. На березі моря можна поєднати купання і пляжні атракціони. Вам запропонують на вибір - "банани", катання на скутерах, водні гірки, "таблетки". Якщо ви побажаєте ексклюзивні розваги, то можна зняти яхту для купання у відкритому морі. Все залежить від того, яку суму ви розраховуєте витратити.

Щоб урізноманітнити свій відпочинок на Білосарайці 2024 року, ви можете відвідати такі місця:

  • Білосарайський орнітологічний заповідник. Можна замовити екскурсію в цей заповідник. Його облюбували для своїх гніздівель крижні, чайки, лебеді, кулики, а також чаплі.
  • Білосарайський маяк. Є найстарішим маяком в Україні. Він досі працює. Екскурсії не проводять, так як це стратегічно важливий державний об'єкт. Але походити навколо нього, зробити чудові фотографії ніхто вам не заборонить. До речі, якір, який встановлений біля маяка, підняли з турецької галери, яка затонула 400 років тому.
  • Можна відвідати пам'ятки сусідніх міст і селищ Приазов'я.

Харчування

У магазинах і на ринку, можна придбати всі необхідні продукти, для приготування їжі. Під час відпочинку на Білосарайській косі ціни на продукти вас приємно здивують, вони мало відрізняються від цін в некурортних містах.

Якщо ви не плануєте готувати під час відпочинку, то ви можете смачно поїсти в місцевих кафетеріях і ресторанах. Серед усіх закладів варто відзначити кафе "Чайхана". Воно оформлено в східному стилі. Тут вам запропонують смачний чай, піцу на дровах. Рекомендуємо відвідати "Шкіпер". Вас порадує поєднання демократичних цін і смачних страв, а ввечері, саме тут, ви можете весело провести час на дискотеці.

Розваги у вечірній час

Як і на більшості курортів, в селищі Білосарайська коса активні прогулянки вздовж моря починаються у вечірній час. Працює багато дитячих атракціонів, кінозалів, ігор в різні приставки. Кожен знайде собі заняття до смаку.

Майже всі кафе і ресторани в селищі приймають відвідувачів допізна. Тут можна приємно посидіти, повечеряти, випити пиво.

Любителі нічного життя теж залишаться задоволені, відвідавши Нічний клуб "Блудний кіт". Ця місцева визначна пам'ятка знаходиться в центрі селища. Тут часто проводять пінні вечірки. Також варто відзначити танцювальний клуб "Бомба".

Приїжджайте на Азовське море і відпочинок на Білосарайці вам запам'ятається надовго!