Відпочинок в Сєдове 2024

Селище міського типу Сєдове розташоване в Донецькій області (50 км від м.Маріуполь). Омивається теплим Азовським морем (настирливі комарі відсутні).

Відпочинок в Сєдове сподобається тим, хто пред'являє до місця проведення відпустки наступні вимоги: тихе і спокійне місце для розміреного сімейного відпочинку, невисокі ціни, хороша екологія і сприятливий для здоров'я клімат.


Усі пропозиції

Карта города Сєдова

Сєдове відпочинок: де орендувати житло?

Пансіонати, готелі та інші заклади, що приймають гостей, розташовані прямо на березі моря. Найбільша відстань, яку вам доведеться пройти від воріт готелю до пляжу, становить 200 метрів. Бронювання краще здійснювати заздалегідь.

З приватним сектором все набагато простіше: таблички про те, що в тому чи іншому дворі здається у аренду житло, можна знайти прямо на парканах. Тому, щоб стати наймачем заповітних квадратних метрів на курорті, досить прогулятися по одній з його вулиць.

Відпочинок в Сєдове 2024 ціни

"Середня" ціна за добу оренди кімнати – 50 гривень, номер у готелі можна зняти за 100 гривень. Елітного житла і номерів на курорті немає.

Практично у всіх готелях можна знайти варіанти з харчуванням. Для тих, хто проживає у приватників, працює місцевий ринок, на якому можна придбати Домашнє м'ясо, молочну продукцію, фрукти і овочі, та інші продукти.

Відпочинок в Сєдове 2024: чим зайнятися?

До послуг відпочиваючих:

  • кафе і ресторанчики (ціни досить демократичні);
  • луна-парк (працює тільки вечорами);
  • 2 дискотеки (працюють тільки в сезон);
  • риболовля в місцевих лиманах;
  • музей імені Сєдове, присвячений видатному досліднику Арктики;
  • природний заказник Бакаї Кривої коси, що охороняється;
  • відпочинок на пляжі і безліч водних розваг (катання на банані, катамарані, розетці).

Сєдове відпочинок: пляжі

Велика частина пляжів курорту являє собою суміш черепашнику і піску. Пляжу, який можна назвати центральним, на курорті немає. Більшість санаторіїв і пансіонатів мають власні сектори прибережної зони, за якими вони ретельно стежать (прибирають сміття, наприклад).

Дістатися до курорту можна на особистому авто або автобусі, який їде з Маріуполя.

Відпочинок в Сєдове, ціни на який набагато нижче, ніж на інших курортах, сподобається не тільки пенсіонерам і сім'ям з дітьми, а й молоді.

.