Відпочинок у Славському 2024

Карпати Славське (Україна) - популярний гірськолижний і кліматичний курорт, славиться відмінними трасами, високим рівнем обслуговування, а також неймовірною красою природи.

На курорт можна доїхати на поїзді, або по сучасній автомобільній трасі, яку нещодавно повністю відремонтували.

Усі пропозиції

Карта города Славського

Особливості відпочинку взимку

У холодну пору року відпочинок в Карпатах Славське воліють любителі гірськолижних видів спорту. Навколо селища розташовані відразу вісім гір, на кожній з яких є обладнані спуски.

Гора Тростян (1232 м) є центральною, умовно ділиться на дві частини – верхня підходить для професіоналів – тут досить круті спуски (40-50 гр.), трохи нижче схили більш пологі і прекрасно адаптовані під вимоги новачків.

Гірськолижний курорт відмінно розвинений, тут можна взяти в оренду спорядження, покататися на підйомниках, здійснити подорож на снігоходах, скористатися послугами з ремонту спорядження і т. д.

Пікові ціни спостерігаються приблизно з середини грудня, а також на Різдво і Новий Рік. Знижуватися вартість відпочинку починає разом зі стартом танення снігу.

Особливості відпочинку влітку

Відпочинок в Славську 2024 влітку як і відпочинок в Татарові не менш прекрасний, ніж взимку. У теплу пору року Славське відпочинок пропонує:

  • кінні прогулянки;
  • риболовля;
  • походи в гори;
  • збір ягід і грибів;
  • дискотеки та тематичні свята під відкритим небом;
  • огляд місцевих природних красот та історичних пам'яток.

Славське дітям

Проживання в Славському з дітьми можна організувати в будь-якому готелі або пансіонаті. Також на курорті функціонує два оздоровчих дитячих табори – «Полонина» і «Трембіта».

«Тростян», «Калина», «Динамо» і «Крокус» – загальнооздоровчі установи курорту, в яких можна поправити здоров'я.

Решта закладів представлені в асортименті: готелі, приватні котеджі та садиби, пансіонати та ін. Багато приймають юних гостей безкоштовно або з великою знижкою.

Не забудьте вивчити фото та відгуки туристів, які вже відвідали Славське .

Рівень цін

Ціни в Славському є на будь-який смак.

Найскромніші апартаменти в готелі можна орендувати за 250-300 гривень, розкішні – від 2000 гривень. У деяких закладах ціни захмарні – від 6000 гривень за номер «все враховано».

У приватному секторі у відносному віддаленні від підйомників ліжко-місце можна орендувати за 100 гривень.

Відпочинок в Славському недорого можливий в міжсезоння – восени і навесні.

Пам'ятайте, що ціни 2024 року в Славському почнуть піднімати приблизно в листопаді, тому в серпні і у вересні-жовтні ще можна встигнути відвідати курорт бюджетно.