Відпочинок в Скадовську 2024

Скадовськ – невелике місто на півдні України, найближчий великий до нього адміністративний центр – Херсон. Відгуки про цей курорт настільки різноманітні, що додають інтригу і спонукають неодмінно відвідати місто. А все тому, що тутешні пляжі відрізняються доглянутістю і оснащені усім необхідним, а море настільки чисте і прозоре, що багато дітей не розлучаються з окулярами і масками для плавання. Тому якщо сім'я їде у відпустку разом з дитиною, вибір можна сміливо ставити на Скадовськ. Відпочинок з дітьми тут дуже поширений: на пляжі безліч малюків будують піщані замки, в парках і скверах — катаються на роликових ковзанах і самокатах. Це прекрасна можливість для батьків, які хочуть насолодитися відпусткою не менше, ніж їх потомство. Адже якщо знайти дитині "компанію" одноліток, кілька годин усамітнення гарантовані.

Усі пропозиції
Зображення Скадовська #1

Комфортабельна 2-х кімнатна квартира для сімейного відпочинкуКвартира

Карта города Скадовська

Відпочинок у Скадовську: 2024 рік обіцяє бути "гарячим"

Все-таки Чорне море кардинально перевершує Азовське – тут немає сенсу його недооцінювати.

Пляжі прекрасно обладнані тапчанами, навісами, атракціонами і гірками для дітей і підлітків. Одним словом, пляж і море в Скадовську привітно зустрічають всіх своїх гостей з червня по вересень.

Оздоровлення для дітей і дорослих

Безумовно, Херсонська область багата прекрасними місцями для проведення літньої відпустки. Але лише той факт, що у Скадовську понад 80 оздоровчих закладів, 31 з яких – для дітей, говорить сам за себе, чи не так? Багато з них мають свої сайти і сторінки в Інтернеті, тому зробити правильний вибір можна просто опираючись на фото. Хоча місцеві жителі пропонують прекрасні альтернативні варіанти, здаючи у оренду гостям міста свої квартири і котеджі. Не завжди такий варіант буде дешевше класичного пансіонату, але зате є можливість зробити бронь за кілька днів до передбачуваної дати поїздки.

Головні особливості курорту – клімат і повітря. Саме тому місто відоме навіть за межами України як місце для оздоровлення дітей та дорослих. Завдяки близькості Джарилгацької затоки, тутешнє повітря насичене:

  • Озоном – речовиною, яка є природним "антисептиком" і прекрасно дезінфікує повітря.
  • Бромом – допомагає впоратися з безсонням і недоліком гемоглобіну в крові.
  • Йодом – головним "джерелом" здоров'я для щитовидної залози.

Просто лежачи на пляжі, в Скадовську можна не тільки засмагнути і відпочити, але ще і поправити своє здоров'я – вагомий аргумент, щоб обрати його місцем для проведення відпустки в 2024 році.