Лугове: відпочинок 2024

Курортне селище Лугове розташоване в Миколаївській області України. Свою назву населений пункт отримав за гектари квітучих полів, з яких практично все літо доноситься неймовірний аромат.

Усі пропозиції

Карта города Лугового

Відпочинок Лугове, Миколаївська область: характеристика курорту

Море – Чорне, клімат – сприятливий і дуже м'який, ідеальний для діток і людей, які страждають легеневими хворобами.

Курорт відносно невеликий, кількість баз відпочинку і готелів не перевищує двох десятків. Якщо плануєте відпочинок в Луговому, подбайте про житло заздалегідь, в сезон вільне житло знайти не просто.

Що чекає відпочиваючих:

  • 5 кілометрів найчистішого широкого пляжу, розташованого в межах селища. Тут є все необхідне: тир, водні атракціони для дітей і дорослих, роздягальні, кафе;
  • 2 дискотеки з відмінною якістю музичного супроводу, що працюють прямо на березі;
  • захоплююча морська рибалка;
  • екстремальні розваги, наприклад, політ на параплані.

У 10-15 хвилинах їзди від Лугового розташоване місто Коблево, в якому є величезний, сучасний аквапарк. При бажанні можна з'їздити в Одесу, міста Миколаїв або Очаково (велика частина курортників обирають оглядові екскурсії).

Лугове 2024: ціни

Середня ціна оренди житла на курорті – 15 доларів на добу з людини.

Проживання класу "економ" коштує від 70 гривень на добу з людини. Умови "стандарт" обійдуться в 120 гривень на добу (і більше). Елітні варіанти з харчуванням коштують від 500 гривень.

Не забудьте вивчити фото та відгуки відпочиваючих про той чи інший варіант житла, перш ніж здійснити його Бронювання.

Лугове відпочинок 2024: цікава інформація

Важливо: в якій би частині курорту ви не опинилися, до ринку, кафе, їдалень і ресторанів та інших необхідних курортнику закладів, доведеться йти не більше 10 хвилин!

Місцевий ринок також можна вважати "пам'яткою" – тут можна купити все: від одягу і купальних приладдя до домашнього молока, сиру і місцевих фруктів.

Місцеві жителі пишаються чистотою, компактністю і затишком, створеним на курорті.

Не забудьте прогулятися по пляжу босоніж, пісок, прогрівається до 80 градусів, дозволить вам забути про хвороби ніг!

З курорту по воді відпочиваючих возять на острів Березань (Пушкінський острів «Буян»). Обов'язково зробите цю морську прогулянку, вона точно запам'ятається вам назавжди.

.