Відпочинок в Грибівці 2024

Курорт Грибівка розташований на узбережжі Чорного моря, менш ніж в сорока кілометрах від міста Одеса. Неподалеку розташований і курорт під назвою Затока. Постійне населення села становить близько п'ятисот осіб. Курортна зона розділена на дві частини: перша, розташована біля самого моря, підійде для відпочинку молоді (тут багато кафе, дискотек, ресторанів, великих і малих готелів), друга знаходиться трохи далі від моря, тут можна спокійно перебувати з дітьми, не побоюючись, що крики або гучна музика завадить відпочинку.

Усі пропозиції
Зображення Грибівки #2

Сімейний відпочинок біля моряПриватний будинок

Карта города Грибівки

Відпочинок в Грибівці 2024: чим зайнятися?

Курорт молодий і динамічно розвивається. Щороку в селищі підвищується рівень сервісу, а кількість розваг неухильно зростає. Відпочинок Грибівка 2024, ціни на який можна назвати середніми, сподобається, як молоді, так і сімейним парам з дітьми.

Якщо ви є шанувальником сучасної музики, обов'язково відвідайте "SummerSoundFestival", в 2015 році він проходив в селі в серпні. Цілий місяць відпочиваючі могли насолоджуватися відмінною музикою, не відриваючись від пляжних процедур або просто сидячи в кафе на набережній.

Також у попередньому сезоні тут відбувся один з фестивалів КВК. Організатори пообіцяли, що і в сезоні 2024 цей захід пройде саме в курортному селищі під Одесою.

Навіть недорогий відпочинок в Грибівці запам'ятається Вам надовго: відвідати ці заходи можна безкоштовно, вони проходять під відкритим небом.

Що ще потрібно зробити, приїхавши на відпочинок в Грибівку Одеської області:

  • орендувати човен або катер у одного з місцевих жителів і вийти на морську прогулянку;
  • відвідати одне з місцевих рибницьких господарств і зайнятися риболовлею (повна екіпіровка надається);
  • оцінити колорит кухні в їдальнях, кафе і ресторанах;
  • зводити дітей в відмінний Луна-парк з безліччю гойдалок-каруселей;
  • побачити місцеві краси з висоти польоту парашута.

Грибівка: ціни на проживання

У селищі розташовано близько 50 баз відпочинку, готелів і пансіонатів різного рівня «зірковості». Грибівка курорт популярний, тому житло краще бронювати завчасно, багато установ вимагають невелику передоплату за бронь (не забудьте вивчити фото та відгуки інших відпочиваючих). Приватний сектор курорту розвинений погано, велика частина місцевих жителів працює в інфраструктурі пансіонатів і готелів.

Ціни за номер із середніми умовами починаються з позначки 150-200 гривень. "Напівлюкс" коштує в 2 рази дорожче. Якщо вас цікавить розкішний відпочинок, в Грибівці ви знайдете готель "Річард". Тут можна оселитися в шикарному люксовому номері, розташованому на двох рівнях, з вікна яких видно море. "Президентський" номер коштує майже 2000 гривень на добу.

Відпочинок в Грибівці недорого можна організувати в наметі, встановивши її прямо на березі моря.

Грибівка: Відпочинок з дітьми

Курорт ідеально підходить для сімей з дітьми. На пляжах встановлюються гірки і атракціони, у багатьох готелях є повністю обладнані дитячі кімнати і майданчики, призначені спеціально для діток.

Відпочинок в Грибівці, ціни на який є на будь-який смак, сподобається абсолютно всім!