Про компанію

Про компанію

Кожен знає як чудово відпочивати, а відпочивати на березі моря — це подвійно краще. Плануючи відпустку або поїздку, варто заздалегідь визначитися з курортом, вибрати і забронювати місце проживання. У цьому Вам допоможе Travello.com.ua.

Багато хто на питання: "Що обрати в якості місця проведення відпустки — рідні або заморські береги?"- вибирають другий варіант. Найчастіше причина у тому, що не знають про переваги та особливості відпочинку на "своїх" курортах.

Компанія Travello пропонує всім жителям і гостям країни безкоштовний і зручний сервіс з підбору житла в будь-якій частині українського узбережжя Чорного і Азовського морів.

Як це працює:

  • ми обробляємо і збираємо інформацію про пропозиції житла безпосередньо від орендодавців. Відсутність посередників дозволяє дізнатися рівень реальних цін, на який ви можете розраховувати без оглядки на надбавки, коригування та ін.;
  • Ви можете побачити не тільки докладний опис і фото апартаментів, але і контакти їх власників;
  • за допомогою спеціальної форми можна задати всі питання, що цікавлять, безпосередньо господареві житла.

Зібрані на сайті Travello.com.ua пропозиції охоплюють десятки курортів:

  • від Кінбурнської коси з її мінімальними цінами і відмінними умовами для екотуризму, до Одеси з досить високим рівнем цін, але і з наявністю всієї необхідної курортникам інфраструктури;
  • від класичного відпочинку дикунами в селищах, розташованих на Арабатській стрілці, до відпочинку рівня VIP, який можна знайти тільки в містах.

Ви можете знайти інформацію, що стосується самих різних курортів: ми надаємо найбільш повні та актуальні дані (ціни, дальність від пляжу, наявність комунікацій і додаткових сервісів).

Travello.com.ua — це корисний сервіс для організації відпочинку або туристичної поїздки курортами Чорного та Азовського морів, розташованих на території України.

Додавання в каталог
Створення сайту
Тарифи