Очаків: відпочинок 2024

Очаків – курортне місто, розташоване на українському узбережжі Чорного моря. Чисельність місцевого населення – близько 17 тисяч осіб.

В Очакові всіх курортників чекає не тільки відмінний відпочинок, але і знайомство зі славною історією тутешніх місць, яка наочно представлена в декількох міських музеях (перші поселення на місці сучасного міста виникли ще в XIV столітті).

Усі пропозиції

Карта города Очакова


Очаків Миколаївська область: відпочинок і його особливості

Очаків позиціонує себе як сімейний, спокійний і екологічно чистий курорт. Підприємств і заводів в місті немає, розваг цілком достатньо, а ціни невисокі.

Пляжі повністю піщані, море – чисте і тепле, а місцеві жителі завжди привітні і гостині. Три автобусних маршрути возять відпочиваючих по місту з ранку і до пізнього вечора. Відгуки про відпочинок в Очакові свідчать про те, що багато нарікань викликає міський пляж, якщо є можливість, намагайтеся обирати більш віддалені від центру прибережні зони.

Тим, хто не шукає активного проведення часу, буде досить гірок, атракціонів, спортивних і дитячих майданчиків, розкиданих по курортній зоні повсюдно. Решта можуть виїхати на екскурсії, зайнятися дайвінгом (о. Тендра), ознайомитися з дикою природою регіону та ін.

Курорт Очаків: чим зайнятися?

Всім відпочиваючим, які приїхали на відпочинок в Миколаївську область, ми рекомендуємо:

  • відвідати аквапарк;
  • здійснити морську прогулянку на острів Березань (близько восьми кілометрів від міста);
  • відвідати історико-археологічний заповідник "Ольвія" , він розташований в районі села Парутине (35 км від міста), тут можна побачити реальні розкопки, в ході яких вчені досі знаходять артефакти;
  • відвідати місцеві диско-бари і нічні клуби, а також численні кафе і ресторани;
  • піти на риболовлю на Дніпро-Бузький лиман.

Очаків відпочинок 2024: ціни

Організувати відпочинок в Очакові недорого можна, якщо оселитися в приватному секторі. Шикарних умов тут немає, відпочиваючих приваблюють чистотою, затишком, квітами у дворі і низькою ціною (влітку 2015 року ціни починалися з позначки 50 гривень на добу з персони).

У пансіонаті або готелі вартість проживання вище в 3-4 (і більше разів), але безсумнівною перевагою є закрита територія, власний пляж і можливість не обтяжувати себе приготуванням їжі.

Недорогий відпочинок в Очакові можливий також в наметовому містечку, обираючи такий варіант, пам'ятайте, що питну воду вам доведеться купувати в пляшках, перебої з її подачею існують повсюдно.

З метою оздоровлення можна оселитися в одному з санаторіїв.

Очаків відпочинок на березі моря – хороший відпочинок Для людей із середнім рівнем достатку.