Відпочинок в Степанівці Першій 2024

На Азовському узбережжі в Запорізькій області біля самого моря розташувалося невелике курортне село під назвою Степанівка Перша. Це досить тихе місце, куди особливо люблять приїжджати туристи з дітьми. Сезон тут "стартує" досить рано, приблизно на початку травня, і м'який клімат дозволяє насолодитися ним сповна.

Відпочинок в Степанівці підходить для всіх категорій туристів: і сім'ям, і закоханим парам, і пенсіонерам. Особливої уваги заслуговує пляж: тут він неглибокий, укритий золотистим піском, прекрасно обладнаний для відпочинку і розслаблення.

Усі пропозиції

Карта города Степанівки 1-ої

Де зупинитися?

Підходити до вибору житла потрібно відповідально: заздалегідь обрати і забронювати вподобаний варіант. Степанівка Перша, відгуки про яку нескладно знайти на просторах Інтернету, користується великою популярністю у відпочиваючих. Цінова політика в цьому регіоні дуже бюджетна, хоча сервіс і якість відпочинку залишається на досить непоганому рівні.

Уздовж берегової лінії в основному розташовані пансіонати і санаторії. Велика частина з них побудована ще під час Союзу, тому багато туристів віддають перевагу приватним віллам і котеджам. На щастя, оренда приватного житла тут дуже розвинена. Для місцевого населення життєво важливо здавати якісне, зручне житло приїжджим, тому вони із задоволенням пропонують комфортні для відпочинку варіанти. Можна знайти будинки з басейном, альтанками і мангалом на приватній території, з дитячими майданчиками та іншими благами цивілізації.

Відпочинок в Степанівці Першій 2024 - вигідна пропозиція для тих, хто шукає спокійний куточок з доступними цінами і хорошим сервісом.

Чому сюди приїжджають туристи з маленькими дітьми?

Якщо є на березі Азовського моря найзручніше місце для відпочинку навіть з маленькими дітьми, то це Степанівка Перша. Відпочинок з дитиною може бути прекрасним і для батьків, якщо малюкові є чим зайнятися на пляжі. Дрібний золотистий пісочок добре прогрівається, втім, як і вода. Оскільки Азовське море – одне з найдрібніших на планеті, вода навряд чи опускається нижче 25 градусів в літній час. Все це дозволяє батькам спокійно відпочивати, поки їх чадо займається «будівництвом піщаного замку» або завзято бултихается на мілководді.

Чому туристи вибирають саме Степанівку?

Багато туристів щорічно для своєї відпустки обирають саме Азовське море. Степанівка ж приваблює їх по ряду причин:

  • віддаленість від міської суєти;
  • віддаленість від великих промислових центрів, аеропортів та інших речей, активно забруднюючих навколишнє середовище;
  • зручне місце розташування: сюди легко дістатися з Мелітополя та Запоріжжя;
  • поблизу є маса розважальних об'єктів, такі як аквапарки і санаторії з лікувальними грязями;
  • можливість усамітнитися, чого не можна очікувати від більш популярних курортів.

Відпочинок в Степанівці у більшості її гостей асоціюється з оздоровленням і релаксацією. Тут не потрібно поспішати рано вранці, щоб зайняти місце біля моря - Берегова лінія дуже широка, відпочиваючі не заважають один одному. М'яке сонце дозволяє не згоріти на пляжі, і в той же час набратися сил і здоров'я на цілий рік.

.