Відпочинок в Приморському 2024

Село Приморське (Кілійський район Одеської області) - курорт, розташований на узбережжі Чорного моря. Сюди приїжджають не тільки насолодитися спокійним і розміреним відпочинком на пляжі, але і з метою оздоровлення в місцевих солоних озерах. Багатьох приваблюють пам'ятки популярних курортів, розташованих поблизу: порту Ізмаїл, Вилкове, а також інших.

Усі пропозиції

Коротко про селище

Населений пункт відрізняється невеликими розмірами – тут всього кілька вулиць. Звернувши з хорошої траси «Одеса-Ізмаїл», мандрівникам доведеться подолати ще близько тридцяти кілометрів по вибоїнах. Але воно того варте: на пляжі завжди можна знайти вільне містечко, а краса курорту просто заворожує.

Карта города Приморського

Особливості відпочинку

Найважливіше, що варто запам'ятати: пляжі в межах селища хороші, але море досить дрібне. Чим ближче до Дунаю, тим дрібніше і брудніше. Тим, хто шукає більш чистого і глибокого моря, варто йти уздовж пляжу, в сторону, протилежну Дунаю. Загальна протяжність прибережної смуги – 6 км, тому йти доведеться чимало.

Відпочинок в с. Приморське зможуть організувати люди з будь-яким достатком. Самий бюджетний варіант розміщення – літні дерев'яні будиночки. Для найвимогливіших клієнтів працюють елітні вілли і пансіонати.

Ринків, магазинчиків і супермаркетів в селищі вистачає, тому за організацію харчування можна не турбуватися.

Вартість проживання

Отже, приблизна ціна на відпочинок в Приморському 2024:

  • розміщення в номері економ класу коштує 80-100 гривень з персони. У дерев'яних будиночках зручностей немає, вони, як правило, розташовані у дворі, на загальній території;
  • номери середнього рівня на двох-трьох осіб з холодильником, кондиціонером, телевізором коштують 300-400 гривень;
  • номери підвищеного рівня комфортності в закладах з басейном, дитячим майданчиком, власним пляжем та іншим обійдеться від 1000 гривень на добу.

Вартість стандартного триразового харчування за типом домашнього в селищі коштує близько ста гривень з людини.

Перед бронюванням обов'язково вивчайте відгуки відпочиваючих з фото.

Пам'ятки

У селищі ви можете побачити незвичайну старообрядницьку церкву, побудовану в 1905 році.

У 15 км від Приморського розташований унікальний куточок – Вилкове, який називають українською Венецією. У жителів селища за невеликі гроші можна придбати своєрідний виїзний тур, що включає відвідування не тільки Вилкове, а й екскурсію в Дунайський заповідник і прогулянку по Дунаю з обов'язковою риболовлею.

Практично всі, хто відпочиває в Приморському, їздять і в унікальне місто Ізмаїл – він зберігає найбільшу історію цих країв.

.