Відповіді на типові запитання

Новий ресурс Travello.com.ua пропонує великий вибір житла, що орендується для відпочинку. На сайті багато пропозицій від готелів різного рівня зірковості. Крім цього, є пропозиції і від власників житла для відпочинку в приватному секторі. Відмінною особливістю Travello.com.ua є можливість знайти житло без посередників: на сайті вказані контакти власників з якими можна домовитися про бронювання або задати питання.

На Travello.com.ua зручна навігація: починаючи з головної сторінки Ви можете почати підбір відповідного курорту для відпочинку. Спочатку варто визначитися: на якому морі плануєте провести свою відпустку - на Чорному або Азовському? Далі необхідно обрати місто або курортне селище. У запропонованому списку готелів буде легше обрати оптимальний варіант, якщо скористатися фільтрами зліва від списку. Встановивши бажаний ціновий діапазон і тип розміщення, залишаться найбільш підходящі Вашим запитам пропозиції про житло. При бажанні можна скористатися сортуванням за ціною і рейтингу.

Після того, як Ви визначилися з вибором готелю, необхідно зателефонувати за вказаними контактами або написати власнику, використовуючи функціонал сайту. У повідомленні рекомендуємо вказати бажані дати перебування в готелі, кількість гостей і обраний тип номеру. Також можна відразу задати питання. Наприклад, далеко чи від готелю знаходиться море або чи є в номері доступ до Інтернету?

Як тільки власник відповість на Ваше повідомлення, на вказану Вами електронну адресу прийде повідомлення з подальнішими вказівками.

Бронювання через сайт, на жаль, поки що неможливо.

Каталог житла для відпочинку Travello.com.ua на сьогоднішній день вже містить велику кількість варіантів, але це не межа. Кожен власник, зацікавлений в залученні нових клієнтів, може розмістити інформацію про свою пропозицію на Travello.com.ua. Щоб зробити це, слід зареєструватися на сайті, увійти в особистий кабінет і додати в розділі "Мої об\'єкти" інформацію про пропонуємому варіанті житла. Звертаємо увагу, що інформація про об\'єкт повинна бути повною, актуальною, відповідати дійсності. Наявність фотографій підвищить інтерес у користувачів до об\'єкту і вирішить багато питань. Після оплати за послуги розміщення на сайті, інформація про Ваші об\'єкти буде доступна для перегляду користувачами сайту. Зацікавлені клієнти можуть написати повідомлення власнику із запитом про бронювання, задати питання. Рекомендуємо не ігнорувати їх, відповідати швидко і найбільш повно.

Усім відомо, що хороша реклама - запорука успішного бізнесу і зайвою не буває. До того ж правильно організований рекламний маркетинг допоможе швидко окупити всі витрати і залучити нових клієнтів. Одним з видів "правильної реклами" є реклама на Travello.com.ua. Адже на нашому ресурсі величезна кількість користувачів цілеспрямовано шукають житло на час відпочинку, та й розміщення в каталозі коштує зовсім дешево. Зробіть свій бізнес прибутковішим!

Додавання в каталог
Створення сайту
Тарифи