Відпочинок в Сичавці 2024

Село Сичавка розташоване в 45 кілометрах від Одеси, на березі Чорного моря. На курорті відпочиваючих чекають чисті пляжі, тепле море, а також повітря, не забруднене великими заводами і автотрасами, яких поблизу просто немає.

Великої кількості розваг в селищі ви не знайдете, тому ціни на відпочинок в Сичавці відносно низькі. Місцеве населення - всього близько двох тисяч осіб.

Усі пропозиції

Карта города Сичавки

село Сичавка Одеська область: ціни на житло

До послуг відпочиваючих в Сичавці функціонує кілька баз відпочинку. Чотири найбільші носять назви: "Кристал", "Софія", "Актея" і "Океан". Обравши одну з них, ви отримаєте необхідний рівень комфорту за 100-200 гривень на добу.

Місцеві жителі із задоволенням здають житло курортникам. Ціни в приватному секторі "стартують" з позначки 50 гривень. Проживаючи у приватному секторі, готувати їжу найчастіше доведеться самостійно. Обравши базу відпочинку, також можна користуватися кухнею для готування або харчуватися в кафе або їдальні (максимум, три рази на добу). Продукти можна купити на ринку і в місцевих магазинах.

Простора, повністю обладнана всім необхідним кімната (з душем, туалетом, кухнею) з двома ліжками коштує в середньому 250 гривень на добу. Оселитися можна двом дорослим або сім'ї з дітьми.

Готелів з підвищеним рівнем комфорту і харчуванням в Сичавці немає.

У приватних міні-готелях номер можна зняти за 150 гривень на добу з людини (умови – напівлюкс, харчуватися можна в ресторані готелю за додаткову плату).

Відпочинок в Сичавці 2024: чим зайнятися?

  • Розваги.
    Недалеко від околиці села починається курортна зона з більш розвиненою інфраструктурою – Молдавський район Коблево. Тут є бари, кафе, дискотеки та інше. Багато з тих, хто хоче заощадити на оренді житла, поселяються в Сичавці, а за розвагами ходять у Коблево (від центру села йти близько одного кілометра).
  • Купання в морі.
    Пологе дно, чиста вода, невелика кількість відпочиваючих дозволяють вдосталь насолодитися сонцем, чистим повітрям і водними процедурами. Відпочинок в Сичавці прекрасно підходить для сімей з дітьми.
  • Культурно-пізнавальна програма.
    Можна з'їздити з екскурсією в Одесу, Миколаїв, Очаків та інші довколишні міста.

Всіх, хто любить тихий і розмірений відпочинок, невибагливий до кількості і якості розваг, чекає чистий і красивий курорт Чорного моря – село Сичавка.

Відпочинок у Сичавці запам'ятається Вам надовго!

.