Відпочинок на Чорноморській косі 2024

У пошуку недорогих і мальовничих місць для відпочинку не можна ігнорувати такий курорт, як Чорноморська коса, яка затишно розташувалася на півдні України в Миколаївській області. Сімейний або молодіжний відпочинок на Чорноморській косі обов'язково залишить незабутні і приємні враження.

Усі пропозиції

Карта города Чорноморської коси

Житло на Чорноморській косі і в Очакові

Для тих, хто знаходиться в пошуку недорогого, але, разом з тим, комфортного житла для проживання, місто Очаків Чорноморська коса - оптимальний варіант. Очаків відомий як найпівденніший форпост з часів Київської Русі. До уваги туристів є ціла зона відпочинку з безліччю пансіонатів, що пропонують профільне лікування, будинків відпочинку, приватних готелів. Є маса вигідних пропозицій від власників будинків, квартир і віталень двориків з різними умовами проживання. Гість може для себе самостійно обрати найбільш оптимальний варіант за своїм смаком, побажанням і бюджету.

На самому узбережжі Чорноморської коси, або, як її ще називають, Табірна коса, ціни на проживання трохи вище, так як ця зона відпочинку відноситься до найбільш екологічно чистих регіонів і знаходиться на самому березі моря.

Пляжі і клімат

Чорноморська коса – унікальний курорт, так як є районом впадання в Чорне море одночасно декількох річок: Дніпра, Південного Бугу і Кагулу. З давніх-давен славиться теплим і ласкавим кліматом, який підходить абсолютно всім, незалежно від віку. З приходом весни і до оксамитової осені морське повітря наповнюється ароматами степу, що позитивно впливає як на здоров'я, так і на настрій.

Пляжі на Чорноморській косі піщані, з пологим берегом, без різких перепадів або поглиблень. Такий момент безпеки особливо важливий при виборі місць для проведення сімейної відпустки з дітьми і для не професіоналів в плаванні. Відпочиваючі в Очакові можуть скористатися міським пляжем і поніжитися на теплому піску.

Дозвілля та розваги

Урізноманітнити відпочинок в Очакові Чорноморська коса допоможуть розваги. Для тих, кого цікавить не тільки активний, а й пізнавальне дозвілля, пропонуються захоплюючі екскурсії по історично значущих місцях в Очакові – це пам'ятники, Собори, музеї, старовинні фортеці. Також можна відвідати ландшафтний парк на Кінбурнській косі, заповідник Ольвія і острів Березань - найбільш мальовничі місця курорту.

Чорноморська коса – ідеальне місце для риболовлі, останнім часом курорт став улюбленим місцем дайверів.

Для дітей і дорослих незабутні враження залишать розважально-ігровий комплекс "Аттика" – один з найбільших аквапарків країни з різноманіттям гірок, басейнів і атракціонів. На пристані можна замовити прогулянку на яхті по морю, насолоджуючись красою берега.

Коли на курорт опускається ніч, життя не завмирає, а набирає обертів. Для бажаючих весело провести час відкривають свої двері клуби і дискотеки.

Проблем з тим, де недорого пообідати чи повечеряти, у відпочиваючих не виникне, на Чорноморській косі безліч кафе, їдалень і ресторанів, де представлені практично всі кухні світу.

Чорноморська коса – амбітний курорт, що активно розвивається. Обираючи відпочинок на Чорноморській косі 2024 р., можна не сумніватися в тому, що за помірними цінами можна розраховувати на максимальний рівень комфорту, цікаве і активне дозвілля і повний релакс у відпустці.

.