Який відпочинок пропонує Поляниця в 2024 році?

Село Поляниця, яке знаходиться в Івано-Франківській області, знамените своєю близькістю до кращого гірськолижного курорту України – Буковель. Але побувати в цьому селі варто не тільки лижникам. І ось чому.

Усі пропозиції

Карта города Поляниці

Три причини провести відпустку саме тут

  • Розташоване село на висоті 910 метрів над рівнем моря. Чисте гірське повітря сприяє оздоровленню і дорослих і дітей, а розкішна природа українських Карпат сприятливо впливає на емоційний стан будь-якої людини.
  • Курорт цікавий цілий рік. Підтвердження тому – відгуки та яскраві фотографії туристів про відпочинок в Поляниці влітку 2024. Кінні та велопрогулянки з оглядом незабутніх лісових пейзажів, захоплююча риболовля в гірських річках і озерах, збір ягід і грибів, походи у гори – це лише невеликий перелік занять для відпускника.
  • Для тих, хто мріє познайомитися з пам'ятками Західної України і шукає недорогий відпочинок в Карпатах – Поляниця найкраще місце.

Що подивитися?

Перебування в цьому селі примітно вже саме по собі, завдяки гуцульській екзотиці і мовчазній красі гір. Ще інтерес становить побудована в ХІХ столітті каплиця введення в Храм Пресвятої Діви Марії, найбільше в Україні штучне озеро.

Головна визначна пам'ятка, що прославила село Поляниця – Буковель, курорт знаходиться всього в кілометрі. Крім того, достатньо екскурсійних пропозицій. Можна відвідати Яремче, Івано-Франківськ, Коломию, Рахів, Мукачево, Ужгород та багато інших «візитних карток» Карпат та Закарпаття.

Ціни та умови по сезонах

Не секрет, що проживання в Буковелі по кишені далеко не кожному. Ціни на відпочинок в Поляниці набагато демократичніше. Тому багато хто обирає місцеві готелі, щоб кожен день підкорювати снігові спуски і насолоджуватися гірськолижними трасами різної складності.

Вартість номеру на добу в діапазоні 100-1500 гривень, залежить від рівня комфорту, кількості відпочиваючих, близькості до трас Буковеля. Влітку відпочинок поблизу лижного курорту вийде набагато дешевше, ніж в зимові місяці. Знижку на розміщення можна отримати, обираючи додаткові послуги, зупиняючись на тривалий період.

Обираємо житло в селі Поляниця, Карпати

Ось, які варіанти розміщення передбачає проживання в Поляниці (Буковель):

  • Кімнати в приватних садибах, котеджах. Для великих компаній є можливість орендувати котедж цілком.
  • Номери різного ступеня комфорту в готелях і готельних комплексах.
  • Економне розміщення можуть запропонувати різні турбази і бази відпочинку курорту.
  • Любителі екзотики можуть орендувати гуцульську хату або оселитися навіть у справжнісінькому замку.

Варто врахувати, що відпочинок в Поляниці взимку як і відпочинок в Славському особливо популярний, тому до вибору житла слід підходити завчасно і при бронюванні віддавати перевагу туристичним сайтам, які заслуговують довіри.