Арабатська стрілка Щасливцеве: особливості відпочинку

Щасливцеве називають "золотою серединкою" Арабатської стрілки. І справа не тільки в місці розташування, курорт славиться відмінною інфраструктурою, великою кількістю розваг (в порівнянні з сусідніми селищами), а також унікальними умовами відпочинку.

Усі пропозиції

Карта города Щасливцевого

Арабатська стрілка Щасливцеве: переваги курорту

Крім теплого Азовського моря, в якому можна купатися вже в кінці травня, всіх гостей Щасливцеве чекають:

  • відмінні можливості для оздоровлення. З одного боку селище омивається Азовом, а з іншого –Сивашем з його лікувальними грязями і унікальною солоною водою;
  • більше трьохсот сонячних днів на рік (влітку дощів практично не буває, курортники можуть жити в наметах буквально під відкритим небом);
  • природні лікувальні озера, в яких гаряча вода б'є фонтаном (гейзер розташований в трьох кілометрах від селища);
  • ринок з екологічно чистою продукцією, безліч магазинів, кафе і ресторанчиків.

Приблизно так виглядає Щасливий відпочинок, відгуки про який в основному позитивні.

Арабатська стрілка відпочинок Щасливцеве: де жити?

До послуг гостей в селищі функціонують пансіонати і бази відпочинку, які, переживши період занепаду після розпаду Союзу, повністю модернізувалися і готові до прийому гостей з найвищими вимогами.

Найближчою до моря вулицею є Морська. Якщо ви звикли жити прямо на березі моря, кімнату в приватному дворі або номер в готелі варто обрати саме тут.

Наприклад, один з місцевих пансіонатів під назвою "Експрес" на території має не тільки будиночки з номерами, але і сауну, масажний кабінет, парковку, власну більярдну, Нічний клуб.

Відпочинок в Щасливцеве: ціни 2024

Кімнату в приватному секторі з простими умовами проживання можна зняти за 40 гривень на добу, житло підвищеного рівня комфорту приватники здають за 90-100 гривень. За розкішний номер в готелі з харчуванням можна заплатити 300-400 гривень. Все залежить тільки від ваших уподобань.

Відпочинок в Щасливцевому сподобається тим, хто не шукає гучних розваг, насичених програм відпочинку. Курорт позиціонується, як місце для розміреного сімейного відпочинку з дітьми.

Щасливцеве Відпочинок з дітьми

Особливих розваг для дітей в селищі немає. Виняток є Луна-парк – працює тільки в сезон. Головною визначною пам'яткою, яка приваблює на курорт сім'ї з дітьми, вважається тепле і неглибоке море, яке не глибше 1 метра в сотні метрах від берега.

Деякі орендодавці обладнають житло всім необхідним для відпочинку з дітьми: ігровими майданчиками, гірками, басейнами, гойдалками. Але це питання потрібно вивчати на етапі бронювання житла.

Відпочинок Арабатська стрілка Щасливцеве сподобається всім, хто націлений на спокійний і розмірений відпочинок далеко від великого міста.