Особливості відпочинку 2024 в Трускавці

Протягом багатьох десятиліть – це найвідоміший курорт України. Спочатку таку популярність місто отримало завдяки цілющим джерелам мінеральної води. Пізніше до цього додався розвиток санаторно-курортного лікування різного напрямку.

Усі пропозиції

Карта города Трускавця

Кілька слів про курорт

Місто знаходиться у Львівській області в передгір'ї Карпат і займає близько 8,5 кв. км площі. При цьому на його території побудовані більше ста готелів, санаторіїв, пансіонатів. Відгуки відпочиваючих свідчать про широкий вибір житла, розрахованого на найвимогливіші запити і найскромніші. Доступні ціни на відпочинок в Трускавцях для молоді та для пенсіонерів.

Кому варто поїхати?

  • Людям з тими захворюваннями, які лікують у бальнеологічному курорті Трускавця.
  • Тим, хто стежить за здоров'ям і потребує фізіотерапевтичних або SPA процедур, водолікування, чисте повітря.
  • Всім, хто прагне провести відпустку, отримавши максимум вражень від спілкування з природою і від знайомства з пам'ятками цього курорту і його околиць (Центральний парк міста, скелі Довбуша, довколишні села Східниця і Нагуєвичі, містечко Дрогобич). Можна поїхати на екскурсію до Львова, Івано-Франківська, на озеро Синевир і навіть дерзнути на похід в гори.
  • Незабутню атмосферу відпочинку подарує курорт Трускавець для двох, які вирушили в романтичну подорож.

Коли краще їхати?

На відміну від морських курортів, курорт України Трускавець готовий цілий рік надавати повне занурення у відпочинок та оздоровлення. Завдяки сучасним готелям, де все включено, повноцінним релаксом можна насолоджуватися і пізньої осені, і взимку. Дивно красива тут весна, а влітку тінь лісу рятує від спеки.

Вибір житла

  • Відпочинок в Трускавцях недорого 2024 року має на увазі оренду кімнат або квартир у місцевого населення.
  • Економ відпочинок і лікування в Трускавцях без посередників можна знайти також, розмістившись в скромних номерах на віллах, яким доступна вся інфраструктура великих здравниць.
  • В середньому ціновому діапазоні-санаторії, що надають путівки за системою «проживання-харчування-лікування».
  • Найдорожчий варіант – сучасні all inclusive готелі. Вони передбачають абсолютний комфорт на проживання в Трускавцях для вагітних, сімей з немовлятами та людей з обмеженими можливостями.

Ціни в Трускавцях 2024 за порами року

Якщо говорити про пору року і вартості, то вигідно купувати путівки в березні, в листопаді і в лютому. У період так званого «низького сезону» відпочинок в Карпатах дешево - найреальніший. Квітень також сприяє економній відпустці. А ось напередодні свят у травні, в грудні і в січні ціни істотно підвищуються. Аналогічно влітку і у вересні, в період масових відпусток. Якщо ж обирати інше місто, радимо відпочинок в Яблуниці. Цінова політика майже нічим не відрізняється.